Savaitgalį gaisruose žuvo 3 žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 74 gaisrų ir atliko 101 gelbėjimo darbą. Gaisrų metu žuvo 3 žmonės. Penktadienį buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, Bendorių kaime, dviejų aukštų daugiabutyje rasti dviejų moterų – motinos ir dukters kūnai. Įtariama, kad jos apsinuodijo dūmais, kai prieš 3 paras bute buvo kilęs gaisras, kuris užgeso savaime. Trijų kambarių bute sudegė lova, aprūko visas butas. Įvykis tiriamas.

Šeštadienį, 14.45 val., Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, Vartūliškių kaime, gaisras kilo gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, iš degančio namo kaimynas pro išdaužtą langą jau buvo iškėlęs apdegusį gyventoją. Ugniagesiai žmogų gaivino, kol atvyko medikai. Vėliau konstatuota jo mirtis. Gaiso metu apdegė virtuvė ir baldai, miegamajame – lova ir grindys. Spėjama, kad gaisras kilo dėl krosnies. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienio naktį, 3.19 val., Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, Mykoliškių kaime, atvira liepsna degė renovuojamo dviejų aukštų gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas, perdanga, apdegė viduje buvusios statybinės medžiagos.

Tos pačios dienos vidurdienį Kauno rajone, Ežerėlyje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu jis sudegė.

18 val. Kaune, Julijanavos gatvėje, atvira liepsna degė kelių savininkų gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 12 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos, antrajame aukšte įgriuvo lubos. Dūmų detektorius name buvo.

21.26 val. Šilalės rajone, Traksėdžio seniūnijoje, Leviškių kaime, liepsnojo gyvulių ferma. Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos, apdegė ir buvo nuardyta medinė perdanga. Viduje laikyti 8 galvijai išgelbėti.

Penktadienį apie 19 val. buvo pranešta, kad Šilalės rajone, Traksėdžio seniūnijoje, Lingiškės kaime, į šulinį rūsyje įkrito vyras. Ugniagesiai jį rado 4 m gylio šulinyje, kuriame buvo 1 m vandens. Naudodami apsauginius diržus ir gelbėjimo virves jie iškėlė vyrą, tačiau medikai konstatavo jo mirtį.

Šeštadienį pavakary gautas pranešimas, kad Šilalės rajone, Kvėdarnos seniūnijoje, Padievaičio kaime, Jūros upės skardyje, vaikinas, čiuoždamas snieglente, įstrigo tarp akmenų. Atvykus ugniagesiams jis buvo išsilaisvinęs pats. Medikai jam uždėjo kaklo įtvarą, o ugniagesiai gelbėtojai neštuvais užnešė nukentėjusįjį ant skardžio iki greitosios pagalbos automobilio. Jis buvo nuvežtas į ligoninę.

Savaitgalį ugniagesiai ne kartą vyko traukti pusnyse užklimpusių medikų ir policijos automobilių. Šeštadienį buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Garliavos apylinkių seniūnijoje, Tvarkiškių kaime, užklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Atvykus ugniagesiams buvo priimtas sprendimas nugabenti medikus iki ligonio namų su gaisrine autocisterna, tačiau likus apie 500 m iki ligonio namų, užklimpo ir ugniagesių automobilis. Į pagalbą buvo išsiųsta dar viena gaisrinė autocisterna ir gelbėjimo rogės. Nuėjus pėsčiomis iki sodybos, ligonis buvo paguldytas ant rogių ir nutemptas iki greitosios pagalbos automobilio. Jį ugniagesiai ištraukė naudodami tempimo lyną.

Sekmadienį ugniagesiai vyko ištraukti užklimpusių specialiųjų tarnybų automobilių Kaišiadorių, Alytaus rajonuose ir Klaipėdos mieste.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: