Savaitgalį gaisruose žuvo keturi žmonės

Per tris paras ugnis pasiglemžė net keturių žmonių gyvybes

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 62 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 4 žmonės žuvo, o 2 buvo traumuoti.

Penktadienio naktį, 4.44 val., buvo gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje, Tijūniškio kaime, dega gyvenamasis namas, o jo viduje gali būti žmogus.  Kai atvyko ugniagesiai, pastato vidus skendėjo dūmuose. Su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į vidų, ugniagesiai išnešė nukentėjusį žmogų. Netrukus greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį.

Tos pačios dienos vakarą, 21.56 val. Anykščių rajone, Anykščių seniūnijoje, Bičionių kaime, atvira liepsna degė dar vienas gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas, ugniagesiai kambaryje rado apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas ir konstrukcijos, smarkiai apdegė vidus. Beje, autonominiai dūmų detektoriai šiuose namuose nebuvo įrengti.

Šeštadienį, 11.09 val. gausios ugniagesių pajėgos  gesino įsiplieskusį gaisrą Vilniuje, Šiltnamių g. 29, VšĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Atvykus ugniagesiams, ligoninės pagrindiniame pastate,  aštuntajame aukšte chirurgijos skyriuje degė palata. Iki jiems atvykstant, ligoninės personalas iš šios palatos  į bendro naudojimo koridorių buvo išnešę nukentėjusį vyrą, kuris vėliau  išgabentas į reanimacijos skyrių. Deja, bet šio žmogaus gyvybės medikams išgelbėti nepavyko, vyras ligoninėje mirė. Gaisro metu ugniagesiai iš gretimos uždūmintos palatos išnešė ir medikams perdavė dar vieną nukentėjusį vyrą bei iš chirurgijos skyriaus, talkinant ligoninės personalui, laiptais evakavo 39 ligonius.  Gaisro metu išdegė palata, sudegė lova, spintelė ir kiti daiktai. Aprūko kitos skyriaus patalpos. Gaisras buvo likviduotas 11. 44 val.

Sekmadienį, 12.33 val. buvo gautas pranešimas, kad  Alytaus rajone, Nemunaičio seniūnijoje, Užupių kaime, dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams, namas degė atvira liepsna. Apmalšinus liepsnas, ugniagesiai gaisravietėje rado moters kūną.  Gaisro metu visiškai nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, apdegė vidus ir namų apyvokos daiktai. Pirminiais duomenimis, iki atvykstant ugniagesiams, greitosios pagalbos medikai  į ligoninę išvežė gaisre nukentėjusį vyrą. 

Šeštadienio naktį, 01.49 val., buvo pranešta apie gaisrą Vilkyškių dvaro pastate, Šalčininkų rajone, Turgelių seniūnijoje, Vilkiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, degė pastato stogas. Gaisro metu nudegė ir nuardyta apie 300 kv. m. stogo, apdegė palėpėje įrengtos patalpos, medinė perdanga tarp palėpės ir antro aukšto ir dalis pastato fasado. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį, 15.42 val. gaisras kilo Klaipėdoje, Minijos gatvėje daugiabučiame gyvenamajame name, viename iš butų degė lova, patalpos buvo uždūmintos. Laimei, gaisre niekas nenukentėjo.

Šeštadienio popietę, 15.56 val. ugniagesiai skubėjo Kaune, Lampėdžių karjere gelbėti į vandenį įkritusio vyro. Nelaimėlį iš vandens ištraukė praeiviai, jis buvo perduotas medikams ir išgabentas į ligoninę.

Tą pačią dieną, 18.53 val. Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai gelbėtojai skubėjo prie Neries krantinės, nes buvo gautas pranešimas apie tris vaikus upėje. Atvykus ugniagesiams, vaikai jau buvo išlipę į krantą.Sulaukta medikų, kurie vaikus apžiūrėjo.

Sekmadienį, 20.32 val. ugniagesių pagalbos prisireikė Klaipėdoje, Gedimino gatvėje, kur lengvojo automobilio variklio skyriuje buvo įstrigę keturi kačiukai. Ugniagesiai juos ištraukė ir perdavė gyvūnų prieglaudos darbuotojams. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: