Savaitgalį gaisruose žuvo trys žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 77 gaisrų ir atliko 80 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu žuvo 3 žmonės, 1 buvo traumuotas. Šeštadienį, 2 val. nakties, Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje, Vališkių kaime, atvira liepsna degė medinis namas. Apmalšinus liepsnas, gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

Sekmadienį vakare, 18.21 val., tragiškas gaisras kilo Vilniuje, Lazdynų gatvėje. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo daugiabučio balkonas antrajame aukšte ir dviejų kambarių butas. Ugniagesiai iš degančio balkono nukėlė smarkiai apdegusį žmogaus kūną, po kelių minučių kambaryje buvo rastas dar vienas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas. Iš kaimyninių butų antrajame ir trečiajame aukšte buvo išvesti 8 žmonės. Gaisro metu išdegė vienas kambarys ir balkonas, aprūko visas butas.

Šeštadienį, 13.51 val., Vilniuje, Panevėžio gatvėje, atvira liepsna degė vieno kambario butas  daugiabučio ketvirtajame aukšte. Ugniagesiai iš buto išnešė smarkiai apdegusią moterį, kuri buvo perduota greitosios pagalbos medikams. Gaisro metu kambaryje apdegė sofa-lova, spintelės ir sienos. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Penktadienį, 9.43 val., buvo pranešta, kad Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Šakviečio kaime, liepsnoja gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs į vidų. Iš pastato buvo išnešti 2 dujų balionai. Gaisro metu namas sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia buvusius 2 pastatus.

16.36 val. Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Žalesos kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu įgriuvo perdanga, stogas, išdegė vidus, sudegė šuo ir dvi katės.

Apie 21 val. gyvenamasis namas liepsnojo Kaune, Marių gatvėje. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sudegęs. Stogo danga buvo sudegusi ankstesniuose gaisruose, šis namas liepsnojo jau ne pirmą kartą. Gaisro metu sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, šiukšlės, aprūko sienos.

Šeštadienį, apie 9 val. ryto, Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo virtuvė. Dūmų detektorius name buvo įrengtas.

Penktadienį rytą buvo pranešta, kad Molėtų rajone, Suginčių kaime, melioracijos griovyje rastas vyro kūnas. Ugniagesiai jį iškėlė iš griovio.

14.56 val. buvo gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Saulėtekio gatvėje, vyras įkrito į rūsį. Vyras buvo 2 m gylyje. Jis buvo stabilizuotas, iškeltas iš rūsio ir perduotas greitosios pagalbos medikams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: