Savaitgalį į sąskrydį rinkosi Panevėžio miesto socialdemokratai (video)

Savaitgalį Panevėžyje įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus sąskrydis. Jo atidarymo metu sulaukta gausaus dalyvių bei garbingų svečių būrio, sugiedotas partijos himnas.

Sąskrydyje netrūko geros nuotaikos, energijos, įspūdžių, dainų, žaidimų, bičiuliškų pokalbių ir svarbiausia – žmonių. Kaip sakė Partijos Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas – vyravo pakili nuotaika bei šilta ir jauki atmosfera.

„Puikios, darbinės ir džiugios nuotaikos Panevėžio socialdemokratų stovykloje. Į skyriaus sąskrydį susirinko per 70 dalyvių ir gausus būrys svečių. Renginio metu vyko sportinės varžybos politinės diskusijos, konkursai“ – sakė R. Vyžintas.

Į Partijos Panevėžio miesto skyriaus sąskrydį atvyko partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, garbės pirmininkas Vytenis Andriukaitis, Europarlamentaras Juozas Olekas, Seimo narės Orinta Leiputė bei Dovilė Šakalienė.

Susitikti su partijos bičiuliais atvyko ir partijos veteranai, buvę miesto skyriaus pirmininkai Vytautas Steponas Buterlevičius, Rimantas Sankauskas ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Sąskrydžio dalyviai aktyviai dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, atrakcijose ir buvo dosniai apdovanoti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: