Savaitgalį liepsnojo gyvenamieji namai, įmonių teritorijose degė pastatai ir produkcija

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 90 gaisrų ir atliko 69 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu buvo traumuotas vienas žmogus. Sekmadienį pavakary gaisras kilo Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Papiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, dviejų aukštų mūriniame name atvira liepsna degė virtuvė, lauko terasa, 2 sienos ir čerpių stogas. Gaisro metu namo savininkas apdegė rankas ir buvo išvežtas į ligoninę. Kilus gaisrui name pradėjo veikti autonominis dūmų detektorius.

Penktadienį, 9.48 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Titnago gatvėje, įmonės teritorijoje, atliekų kompostavimo aikštelėje, dega smulkinta mediena. Ją perkasti padėjo du įmonės traktoriai.

Prieš vidurnaktį pranešta, kad Ignalinoje, Ligoninės gatvėje esančiame pirminės sveikatos priežiūros centre, tvyro dūmai. Atvykę ugniagesiai pagalbinėse patalpose rado apsvilusį elektrinį vandens šildytuvą. Gaisro metu jis apsilydė.

Šeštadienį, 18.34 val., gaisras kilo dviejų aukštų gyvenamajame name Anykščiuose, Vilties gatvėje. Kambaryje degė namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį, 8.22 val., Vilniuje, Titnago gatvėje, UAB „Bioineksas“ teritorijoje, 20 m ilgio ir 20 m pločio pjuvenų krūvoje degė 3 kv. m pjuvenų. Gesinant gaisrą buvo pasitelkta įmonės sunkiasvorė technika, jos pagalba buvo perkrauta 100 kub. m pjuvenų.  

8.58 val. gautas pranešimas apie gaisrą Vilniaus rajone, Riešės seniūnijoje, Kalino kaime, UAB „Dream front“ teritorijoje. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė vieno aukšto gamybinės paskirties pastatas, priblokuotas prie mūrinio baldų gamybos cecho. Gaisro metu sudegė ir įgriuvo metalinių konstrukcijų gamybinės paskirties pastatas, kuriame buvo produkcija ir pakavimo įrenginiai, apdegė ir buvo išardyta 5 kv. m baldų gamybos cecho stogo. Šis pastatas buvo išsaugotas. Gaisravietėje ugniagesiai dirbo iki 15 val.

Apie 13 val. Kaune, Neveronyse, liepsnojo prie gyvenamojo namo priblokuota medinė malkinė. Gaisro metu sudegė ne tik malkinė, bet apdegė ir namo siena, išdužo langas. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

14.27 val. Alytaus rajone, Luksnėnų kaime, 8 arų plote degė 4 m aukščio sausų šakų krūva. Vandenį gaisro gesinimui ugniagesiams teko vežioti iš už 2 km esančio vandens šaltinio. Gaisrą jie baigė gesinti apie 17 val., vėliau dar budėjo gaisravietėje.

14.37 val. Radviliškio rajone, Šaukoto seniūnijoje, Žąsaičių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė viduje buvę daiktai.

15.15 val. Vilniuje, Durpių gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas ir pavėsinė. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė 50 kv. m plastikinėmis dailylentėmis dengtos sienos, visiškai sudegė medinė pavėsinė, automobilis „Opel Astra“, apdegė automobilis „Volvo S60“, sudegė kaimynų priestato stogas, apdegė jų pavėsinė.

Penktadienį vakare buvo pranešta, kad Trakuose, Galvės ežere, plūduriuoja žmogaus kūnas. Ugniagesiai ištraukė vyro kūną.   

Šeštadienį, 22.28 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Rūtų gatvėje, nugriuvo apleisto medinio namo stogas ir sienos, o viduje gali būti žmonių. Atvykę ugniagesiai išsiaiškino, jog dalis namo sugriuvo, o kitoje dalyje glaudėsi 4 benamiai. Ant šios dalies buvo užvirtęs medis. Ugniagesiai nuardė namo konstrukcijas, tačiau po pastato griuvėsiais žmonių nerado. Į įvykio vietą buvo atvykęs UAB „Mano būstas“ priežiūros ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai. Pastato apsauga buvo perduota Viešosios tvarkos skyriui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: