Savaitgalį liepsnojo ūkiniai pastatai, garažai, traktoriai ir šieno rulonai

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 90 gaisrų ir atliko 109 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus. Šeštadienį vakare buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Vilemų kaime, ant moters užsidegė suknelė. Ją užgesino šalia buvę žmonės. Apdegusi moteris buvo nuvežta į ligoninę.

Penktadienį, 9.39 val., pranešta, kad Šiaulių rajone, Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje, Romučių kaime, atvira liepsna dega medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, išdegė vidus.

21.16 val. Biržų rajone, Pabiržės seniūnijoje, Gulbinų kaime, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė medinė pastato dalis, sukrito visas stogas. Ugniagesiai iš pastato išvedė du veršelius.

Šeštadienį po vidurnakčio Rokiškyje, Pandėlio gatvėje, atvira liepsna degė 4 garažai. Gaisro metu sudegė 3 garažai, ketvirtas apdegė.

9.31 val. pranešta, kad Kauno rajone, Ringaudų seniūnijoje, Mitkūnų kaime, liepsnoja traktorius. Gaisro metu sudegė degiosios traktoriaus „Farmec“ variklio skyriaus ir kabinos dalys.

12.11 val. Vilniuje, Blindžių gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo terasa. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, apdegė namo išorės apdaila, įskilo langai, buvo išardyta dalis stogo dangos. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

12.17 val. Pakruojo rajone, Rozalimo miestelyje, liepsnojo traktorius su priekaba, pakrauta malkomis. Gaisro metu sudegė traktorius, apdegė priekaba ir joje buvusios malkos, taip pat 3 arai miško paklotės.

Apie 14 val. Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Žemaitkiemio kaime, pievoje degė 100 rulonų šieno.

23.33 val. Alytaus rajone, Alovės seniūnijoje, Venciūnų kaime, atvira liepsna degė medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu jis sudegė. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo gyvenamąjį namą ir šalia esančius du kaimynų ūkinius pastatus.

Sekmadienį, 16.40 val., Akmenės rajone, Kruopių seniūnijoje, Šapnagių kaime, laukuose degė 5 arai ražienų ir kombainas. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams.

21 val. Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje, Buivydiškių kaime, iš gyvenamojo namo rūsio veržėsi dūmai. Rūsyje degė benzininis elektros generatorius ir namų apyvokos daiktai. Gaisro metu išdegė rūsys, aprūko namo fasadas.

21.11 val. Vilniuje, Sodybų gatvėje, karkasiniame angare užsidegė lengvasis automobilis „BMW 3“. Iki atvykstant ugniagesiams jis buvo išstumtas į lauką. Gaisro metu automobilis sudegė.

Penktadienį, 7.45 val., buvo gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Šaukėnų seniūnijoje, Pelenių kaime, fermos teritorijoje, darbuotojas įkrito į pašarų dalytuvą ir buvo į jį įtrauktas. Ugniagesiai, išjungę įrenginio hidrauliką ir pasukę sraigtą, ištraukė žmogaus kūną.

15.59 val. pranešta, kad Plungės rajone, Gandingos HE tvenkinyje besimaudydamas vyras panėrė ir nebeiškilo. Ugniagesiai žmogaus kūną rado už 10 m nuo kranto. Medikai konstatavo vyro mirtį.

Šeštadienį rytą iš greitosios pagalbos medikų buvo gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, Imbarės kaime, po fermos vartais prispaustas vyro kūnas. Ugniagesiai nukėlė metalines fermos duris nuo žmogaus kūno.

12.46 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje Neries upe plaukia žmogaus kūnas. Jį po Mindaugu tiltu ištraukė ugniagesiai. Gelbėtojai prie Olimpiečių gatvėje buvusios sporto bazės ištraukė ir plaukiantį vyrą, kuris paprašė pagalbos.    

17.58 val. pranešta, kad Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, Sereikių kaime, į elektrinę tvorą yra įsipainiojusi stirna. Ją išlaisvino ugniagesiai.

Sekmadienį, 12.58 val., iš Gyvūnų globėjų asociacijos gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, Šėtos seniūnijoje, Sangailų kaime, ant neveikiančio elektros stulpo esančiame gandralizdyje į virvę yra įsipainiojęs gandriukas. Ugniagesiai užlipo ištraukiamomis kopėčiomis ir išlaisvino nusilpusį gandriuką. Jis buvo perduotas Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply