Savaitgalį liepsnos pasiglemžė dviejų žmonių gyvybes

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 126 gaisrų ir atliko 77 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo 2 žmonės. Vasario 15-osios naktį, 1.12 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Anykščių rajone, Skiemonių seniūnijoje, Vildiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sukrito namo perdanga ir stogas. Apmalšinę liepsnas namo viduje ugniagesiai rado dviejų sudegusių žmonių kūnus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose jau žuvo 24 žmonės. Pernai per tą patį laiką žuvusiųjų buvo 14.

Sekmadienį, 15.42 val. Alytaus ugniagesiai skubėjo į daugiabutį gyvenamąjį namą A. Jonyno gatvėje. Viename iš butų virtuvėje degė dujinė viryklė ir ant jos paliktas maistas. Ugniagesiai iš gaisro išnešė ir greitosios pagalbos medikams perdavė buto savininką. Gaisro metu apdegė viryklė, aprūko virtuvė ir kambarys. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį pavakary gaisras kilo Telšių rajone, Luokės seniūnijoje, Kuršų kaime. Gyvenamajame name degė du kambariai. Gaisro metu apdegė namo vidus, buvo išardyta dalis perdangos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

Apie 22 val. gyvenamasis namas liepsnojo Anykščių rajone, Andrioniškio seniūnijoje, Zabelynės kaime. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė perdanga, išdegė vidus.

Sekmadienį, 7.53 val., Panevėžio rajone, Paįstrio seniūnijoje, Janališkių kaime, atvira liepsna degė  įrenginėjamas gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė du namo aukštai, sudegė 50 kv. m perdangos ir sienų. Name dūmų detektorius buvo.

9.24 val. gyvenamasis namas liepsnojo Radviliškio rajone, Aukštelkų kaime. Gaisro metu išdegė virtuvė ir dalis kambario, sudegė stogas ir perdanga.

Prieš vidurnaktį Zarasų rajone, Raudondvario kaime, degė mūrinis ūkinis pastatas, prie kurio priblokuotas medinis priestatas. Gaisro metu visiškai sudegė medinis ūkinis pastatas ir jame buvę apie 100 avių, mūrinio pastato stogas, 30 rulonų šieno, nugaišo 7 ožkos. Ugniagesiai išgelbėjo apie 20 ožkų.

Šeštadienį, 13.54 val., Akmenės rajone, Papilės seniūnijoje, Skabeikių kaime, eismo įvykio metu susidūrė du automobiliai. Automobilyje „BMW 730D“ buvo prispaustas žmogus. Jį išlaisvino ugniagesiai.

Sekmadienį, 19.19 val., Klaipėdos rajone, Gargžduose, į medį atsitrenkė automobilis „Opel Meriva“. Viduje buvo prispaustas vyras, kurį, naudodami hidraulinę įrangą, ištraukė ir greitosios pagalbos medikams perdavė ugniagesiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: