Savaitgalį liepsnose žuvo du žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 163 gaisrų ir atliko 72 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 2 žmonės žuvo, 2 buvo traumuoti. Šeštadienį, 7.50 val., Telšių rajone, Viešvėnų seniūnijoje, Rūdupių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Apmalšinę liepsnas, ugniagesiai kambaryje rado apdegusį vyro kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas ir konstrukcijos, apdegė vidus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį, 20.19 val., buvo gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Seirijų miestelyje, dega namas, o viduje yra žmogus. Pirmieji į gaisro vietą atvyko Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Seirijų ugniagesių komandos ugniagesiai. Jiems įėjus į vidų, kambaryje liepsnojo lova. Ugniagesiai viduje rado vyrą, išnešė jį į lauką ir gaivino, kol atvyko greitosios pagalbos medikai. Medikai tęsė gaivinimą, tačiau po kurio laiko jiems teko konstatuoti vyro mirtį.  

Šeštadienio rytą gaisras gyvenamajame name kilo Vilniaus rajone, Sudervės seniūnijoje, Jurkiškių viensėdijoje. Kambaryje degė daiktai. Gaisro metu apdegė namo savininkas. Po medikų apžiūros jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė du kambariai. Dūmų detektorius name buvo.

Sekmadienį po vidurdienio buvo pranešta apie gaisrą ūkiniame pastate Šilutės rajone, Vainuto seniūnijoje, Balčių kaime. Atvykus ugniagesiams, degė angaras su priestatu. Gaisro metu buvo nuardyta priestato stogo danga, ketvirtadalis angaro stogo dangos buvo sukritusi, kita dalis – smarkiai apgadinta. Pastato viduje sudegė 2 kombainai, sėjamoji ir kita technika, 2 lengvieji automobiliai, 30 t grūdų, 5 kub. m lentų. Ugniagesiai išsaugojo už 10 m nuo gaisro vietos esantį trąšų sandėlį. Gesindamas gaisrą apdegė pastato savininkas, tačiau medikai į gydymo įstaigą jo nevežė.  

Šeštadienį, 9.25 val., Mažeikių rajone, Viekšnių seniūnijoje, Kapėnų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu pirmajame aukšte apdegė kambarys, išdegė prieangis, mansardoje išdegė dar vienas kambarys, buvo apgadinta dalis stogo. Dūmų detektorius name buvo.

19.29 val. Biržų rajone, Pačeriaukštės seniūnijoje, Pačeriaukštės I kaime, atviroje teritorijoje, degė 50 šiaudų rulonų. Gaisro metu dalis rulonų sudegė, dalis buvo sulieta vandeniu.

22.37 val. Kaune, Pramonės prospekte, bendrabučio tipo viešbutyje, trečiajame aukšte, viename iš butų degė sofa-lova, visame aukšte tvyrojo daug dūmų. Iš pastato buvo evakuota 30 žmonių, vienas žmogus išneštas neįgaliojo vežimėlyje.

Sekmadienį apie 13 val. Utenos rajone, Daugailių seniūnijoje, Antandrajos kaime, degė 50 arų žolės. Ugniagesiai išsaugojo šalia buvusius pastatus.

13.49 val. buvo pranešta, kad Raseinių rajone, Paliepių seniūnijoje, Blinstrubiškių kaime, dega didelis plotas tvenkinio pakrantės. Gaisro metu išdegė 4 ha žolės, krūmynų ir meldų.

15.47 val. Akmenės rajone, Kuršėnuose, degė apie 1 ha žolės ir krūmų.

Prieš pat vidurnaktį Vilniaus rajone, Bezdonių seniūnijoje, Skersabalių geležinkelio stotyje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus. Name buvo ir veikė dūmų detektorius.

Penktadienį Vilniuje, Gelūžės ežere, buvo rastas nuskendusios moters kūnas.

Tą pačią dieną pranešta, kad Švenčionių rajone, Pabradės seniūnijoje, Kločiūnų kaime, traktorius prispaudė vyrą. Atvykę ugniagesiai iš po savadarbio traktoriaus ištraukė negyvo vyro kūną.

Šeštadienio popietę ugniagesiai skubėjo į Vilniaus rajone esantį Maišiagalos miestelį gelbėti moters, kuri garaže įkrito į 3 m gylio duobę. Ji buvo iškelta ir perduota greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienio naktį, 2.18 val., Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, nuo 40 m šlaito nukrito automobilis „Subaru Outback“, o viduje buvo prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai vairuotoją ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Apie 15 val. Vilniuje, Pramonės gatvėje, prie upės esančiame šulinyje be vandens, maždaug 3 m gylyje, rastas vyro kūnas. Jį ištraukė ugniagesiai.      


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *