Savaitgalį liepsnose žuvo du žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 93 gaisrų ir atliko 72 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu 2 žmonės žuvo, 1 buvo traumuotas. Penktadienį, 6 val. ryto, Vilkaviškio rajone, Gižų kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai, atlikdami baigiamuosius gesinimo darbus, gaisravietėje rado smarkiai apdegusį moters kūną. Gaisro metu sudegė stogas, įkrito medinė perdanga, išdegė namo vidus.

Šeštadienį, 13.53 val., buvo gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Juodupės miestelyje, dega medinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo kambarys ir virtuvė. Iš degančio namo ugniagesiai išnešė vyrą, tačiau medikai konstatavo jo mirtį.

Vėlų tos pačios dienos vakarą gaisras gyvenamajame name kilo ir Šalčininkų rajone, Šalčininkėlių kaime. Iš namo ugniagesiai išnešė dūmais apsinuodijusį vyrą. Jis buvo perduotas medikams ir išvežtas į ligoninę. Kambaryje degė lova, dalis lubų ir sienos apdaila. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

22.34 val. ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Šakių rajono, Gelgaudiškio seniūnijos, Pakalniškių kaimą, kur iš medinio gyvenamojo namo veržėsi dūmai. Iš jo buvo išvesti 3 žmonės, jie nenukentėjo. Gaisro metu apdegė du kambariai, lubos, aprūko virtuvė.

Sekmadienio naktį, 1.25 val., Kaune, Žilvičių gatvėje, atvira liepsna degė namo stogas. Iš pastato ugniagesiai išvedė 2 žmones ir šunį. Gaisro metu sudegė 30 kv. m stogo, 40 kv. m perdangos. Name dūmų detektoriaus nebuvo.   


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: