Savaitgalį Panevėžyje degė vienuolynas, vandens telkiniuose nuskendo trys žmonės

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 79 gaisrų ir atliko 121 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus. Šeštadienį, 7.31 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, „Dievo apvaizdos seserų kongregacijai“ priklausančiuose religinė paskirties pastatuose. Atvykus ugniagesiams, iš vienuolyno pastogės veržėsi dūmai, ūkinėje dalyje, kambaryje, degė įvairūs daiktai. Viduje viena moteris nesmarkiai apdegė plaukus ir veidą. Gaisro metu išdegė 10 kv. m patalpa, aprūko apie 100 kv. m antrojo aukšto patalpų, vandeniu buvo sulietas pirmasis aukštas.

Penktadienį, 22.51 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte, pro 5 aukštų bendrabučio laiptinės langus veržėsi dūmai, prie laiptinės gulėjo vyras. Ugniagesiai jį įkėlė į greitosios pagalbos medikų automobilį. Gaisras kilo laiptinėje, trečiajame aukšte. Ten degė čiužinys. Nuo karščio išdužo 6 laiptinės langai, aprūko sienos ir lubos.

Šeštadienį, 1.50 val., Kaune, Europos prospekte, atvira liepsna degė mikroautobusas „Ford Transit“, nuo jo užsidegė atviroje teritorijoje laikomos malkos ir automobilinis konteineris šaldytuvas. Gaisro metu sudegė mikroautobusas, malkos, iš išorės apdegė automobilinis konteineris.

Apie 21 val. Ukmergės rajone, Deltuvos seniūnijoje, Paliepės kaime, liepsnojo rąstinis vieno aukšto namas. Gaisro metu jis sudegė.

22.37 val. Panevėžio rajone, Paįstrio seniūnijoje, Šeškų kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo kambarys. Gaisro metu apdegė sienos, aprūko namų apyvokos daiktai. Žmonių name nebuvo.

Sekmadienį paryčiais, 4.24 val., gaisras kilo Alytuje, UAB „Antriteksa“. Gamybinio pastato antrajame aukšte degė medžiagos atraižos. Gaisro metu sudegė ir apsilydė medžiagos atraižos, aprūko patalpos sienos ir lubos, skilo lango stiklo paketas.

14.02 val. pranešta apie gaisrą Kaišiadorių rajone, Pravieniškių pataisos namuose. Kameroje degė čiužinys. Jį ugniagesiai išnešė į lauką ir užpylė vandeniu.

Apie 22 val. Vilniuje iš Aušros vartų gatvėje esančio viešbučio pro langą veržėsi dūmai, veikė priešgaisrinė signalizacija. Viename iš kambarių smilko čiužinys ir patalynė. Gaisro metu apdegė lova, aprūko kambarys. Iš pastato buvo evakuota 10 žmonių.

22.09 val. gautas pranešimas, kad Ukmergės rajone, Želvos miestelyje, daugiabučio pirmajame aukšte dega butas, o viduje yra žmogus. Atvykę ugniagesiai iš buto išvedė vyrą ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Bute degė čiužinys ir lova. Autonominio dūmų detektoriaus jame nebuvo.

Penktadienio rytą buvo gautas pranešimas, kad Plungės rajone, Žlibinų kaime, traktorius „MTZ 82“ užgriuvo ant žmogaus, jam prispausta galva. Ugniagesiai, naudodami tempimo lyną, pakėlė traktorių ir ištraukė žmogų. Deja, medikai konstatavo jo mirtį.

Tos pačios dienos popietę pranešta, kad Telšių rajone, Viešvėnų I kaime, reikia ugniagesių pagalbos ištraukti nuskendusį ekskavatorių, kuris yra 4 m gylyje. Naudodami narų įrangą ugniagesiai ekskavatorių „Bobcat“ ištraukė į krantą.

17.58 val. gautas pranešimas, kad Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, Sereikių kaime, po audros pakrypo bažnyčios bokšto kryžius ir gali nukristi. Ugniagesiai, pakilę keltuvu, nukėlė kryžių nuo bažnyčios stogo. Darbininkai pakeitė supuvusį medinį jo laikiklį, tuomet ugniagesiai vėl jį pritvirtino ant bažnyčios stogo.

Šeštadienį, 17.03 val., buvo pranešta, kad Klaipėdoje, Smiltynėje, Baltijos jūroje skęsta žmonės. Narai atliko paiešką vandenyje, po kurio laiko buvo iškviestas ir sraigtasparnis. Jis atliko paiešką iš oro. 18.26 val. ugniagesiai narai į krantą ištraukė vyrą ir perdavė greitosios pagalbos medikams. 19.29 val. vandenyje buvo rastas ir moters kūnas. Jiems abiem medikai konstatavo mirtį.

20.45 val. gautas pranešimas, kad Šalčininkų rajone, Kalesninkų seniūnijoje, Didžiųjų Zubiškių kaime, Versekos upėje nuskendo vaikinas. Jo kūną rado ir ištraukė ugniagesiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: