Savaitgalį pareigūnai pažeidimų dėl susibūrimų neužfiksavo

Sausio 11 – 17 dienomis Panevėžio apskrities policija registravo 797 įvykius (praėjusią savaitę – 668), pradėti 42 ikiteisminiai tyrimai (praėjusią savaitę – 54). I areštinę pristatyti 25 asmenys.

Per savaitę buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (5 – vagystės iš negyvenamų patalpų, 2 – kitos vagystės). Keturios vagystės įvykdytos Panevėžio mieste, 1 – Panevėžio rajone, 1 – Biržų rajone, 1 – Pasvalio rajone. Vagysčių šią savaitę neregistruota Kupiškio, Rokiškio rajonuose.

Pradėtas 1 ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo, 1 – dėl netikrų pinigų, 2 – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, 1 – dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo.

Šią savaitę apskrities keliuose nebuvo registruota įskaitinių (kai nukentėjo žmonės) eismo įvykių. Policijos pareigūnai sustabdė 4 neblaivius vairuotojus, kuriems nustatyta, kad kraujyje yra daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, todėl taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vienas neblaivus prie vairo sėdo Panevėžyje, 1 – Pasvalio rajone, 1 – Rokiškio rajone, 1 – Biržų rajone.

Policija artėjant savaitgaliui rekomendavo gyventojams ne tik susilaikyti nuo nereikalingų kelionių, bet ir skatino žiemos malonumais mėgautis atsakingai, nesibūriuoti viešose erdvėse, laikytis karantino taisyklių. Galbūt, šį savaitgalį stipriau spustelėjęs šaltukas išgąsdino žmones ir daugelis laiką leido šiltai namuose. Pareigūnai tikrino parkus ir kalniukus, pažeidimų, susibūrimų užfiksuota nebuvo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: