Savaitgalį – premjera J. Miltinio dramos teatre

Rugsėjo 12 ir 13 d. į premjerinį spektaklį kviečia J. Miltinio dramos teatras. Čia režisierius Dainius Kazlauskas pristatys spektaklį „Prancūziškos skyrybos“ (pagal Marko Kamolečio pjesę).

Pasak D. Kazlausko, tai tikra, gryna komedija. Nuotaikinga, rafinuota, lengva ir žaisminga. Žiūrovams ji bus gera pramoga, nes lengvai suprantama, neturi jokių paslėptų prasmių.

Apie ką? Situacija, apie kurią sakoma: iš gyvenimo. Advokatas Bernaras Belmanas (aktorius Laimutis Sėdžius) ir jo žmona stomatologė Žaklin Belman (aktorė Asta Preidytė) – ant skyrybų slenksčio. Butas padalytas į pono ir ponios zonas, kirsti linijos nevalia. Pora nesikalba. Kartais teikiasi bendrauti per liokajų Viktorą (aktorius Andrius Povilauskas). Žinoma, pasirodo ir abiejų pusių „atsarginiai variantai“ (o kaipgi prancūziškose skyrybose be jų?). Ponios bičiulis – aktorius Roberas (akt. Dovydas Laukys ir Donatas Kalkauskas). Pono širdies dama – modelis Mimi (Gabrielė Malinauskaitė)…

Tokį tipišką gyvenimišką siužetą prancūzai įvardija la Comedie. Gal tikrai komiška byrančios šeimos situacija, kai vyras ir moteris pavyduliauja, bet nė nebando aiškintis, ar tikrai abu nori skirtis?

Atsakymas bus. O spektaklis juokingas ar ne – spręs žiūrovas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: