Kelių policijos nuotr.

Savaitgalį registruoti 134 eismo įvykiai

Kovo 3–5 dienomis policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, 134 eismo įvykius: penktadienį – 49, šeštadienį – 38, sekmadienį – 47. Tarp įvykių 25 proc. – transporto priemonių susidūrimai su gyvūnais (žmonės nenukentėjo) (šių įvykių penktadienį – 11, šeštadienį – 5, sekmadienį – 18). Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 5 proc. visų įvykių (žmonės nenukentėjo).

Pirminiais duomenimis, 18 eismo įvykių nukentėjo žmonės. Sužeista 19 asmenų, iš jų 2 nepilnamečiai (keleivis ir pėsčiasis). Tarp nukentėjusiųjų – vairuotojai, keleiviai, pėstieji (po 32 proc.), taip pat elektrinio paspirtuko vairuotojas. Į 3 įvykius pėstieji pateko pėsčiųjų perėjose, 2 neblaivūs vyrai – tamsiuoju paros metu, 1 pėsčiąjį (Vilniuje šaligatvyje) kliudė dviračio vairuotojas. Viename eismo įvykyje (sekmadienį Trakų rajone) sužeisti 2 žmonės.

Užvažiavimų ant pėsčiųjų – 33 proc. visų įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, transporto priemonių susidūrimų atvejų – 28 proc., nuvažiavimų nuo kelio – 17 proc., atvejų, kai dalyvavo viešasis transportas – 17 proc. Esant šlapiai kelio dangai įvyko 39 proc. įvykių, tamsiuoju paros metu – 17 proc.

Pirminiais duomenimis, miestuose įvyko daugiau negu pusė eismo įvykių (72 proc.): Vilniuje – 7, Panevėžyje – 3, Kaune, Mažeikiuose, Tauragėje.

Kovo 3 d., penktadienį, pirminiais duomenimis, įvyko 9 eismo įvykiai, sužeisti 9 žmonės, iš jų 3 pėstieji. Nukentėjo 1 nepilnametis (pėsčiasis pėsčiųjų perėjoje).

Apie 7.48 val. Kaune, Veiverių gatvės ir Europos prospekto sankryžoje, autobuso „EVOBUS“ 63 metų vairuotojas staigiai stabdė, tuo metu salone griuvo ir susižeidė 55 metų keleivė.

Apie 9.05 val. Vilniuje, Švitrigailos gatvėje (danga šlapia), 39 metų vyro vairuojamas BMW markės automobilis kliudė per važiuojamąją kelio dalį (ne pėsčiųjų perėja) ėjusį 38 metų pėsčiąjį.

Apie 16.10 val. Vilniuje, T. Vrublevskio gatvėje, dviračiu šaligatviu važiuodamas 58 metų vyras partrenkė stovėjusią pėsčiąją. Nukentėjo 60 metų moteris, Ukrainos pilietė.

Apie 16.34 val. Vilniuje, P. Žadeikos gatvėje, 24 metų vyro vairuojamas automobilis „Volkswagen“ (krovininis iki 3,5 t) kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusį nepilnametį. Nukentėjo 13 metų berniukas.

Apie 16.18 val. Vilniuje, Erfurto gatvėje, automobilis „Toyota Prius“, kurį vairavo 50 metų vyras, kliudė pėsčiųjų perėja važiavusį elektrinį paspirtuką. Jį vairavo ir nukentėjo 18-metis vaikinas.

Apie 15.05 val. Prienų rajone, magistraliniame kelyje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, „Via Baltica“ ruože, 44 metų vyras automobiliu „VW Passat“, persikiuodamas iš dešinės eismo juostos į kairiąją, šonu kliudė važiavusį automobilį BMW, vairuojamą 75 metų vyro. Šis automobilis atsitrenkė į atitvarus, skiriančius priešingos krypties eismo juostas. Sužeista BMW 73 metų keleivė.

Apie 16.27 val. Panevėžio rajone, Jotainių kaime, vairuojamo automobilio „Suzuki“ nesuvaldė 69 metų moteris. Tiesiame ruože automobilis nuvažiavo nuo kelio, nukentėjo vairuotoja.

Apie 17.22 val. Mažeikuose, Urvikių gatvės vingyje į kairę, automobilis „Honda FR-V“, vairuojamas 67 metų vyras, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su važiavusiu „Peugeot 508“. Nukentėjo jį vairavusi 20 metų mergina.

Apie 17.50 val. Panevėžyje, Kurtinių gatvėje (šlapias žvyrkelis), iš važiavusio automobilio BMW, kurį vairavo 30 metų moteris, išlipo ir, griūdamas, susižeidė 35-erių vyras. Pirminiais duomenimis, vyras pats siekė tyčia susižeisti.

Taip pat atvejis Tauragėje. Apie 10.47 val. J. Tumo-Vaižganto gatvėje, į apšvietimo stulpą atsitrenkė dviratis, juo važiavo ir susižeidė 49 metų vyras. Pirminiais duomenimis, jam galbūt pablogėjo sveikata.

Kovo 4 d., šeštadienį, pirminiais duomenimis, įvyko 4 eismo įvykiai, sužeisti 4 žmonės.

Apie 0.43 val. Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje (apšviesta), į šiukšlių konteinerius ir dėžę smėliui atsitrenkė automobilis „Chevrolet“, jį vairavo ir nukentėjo 50 metų vyras.

Apie 10.25 val. Vilniuje, Pamėnkalnio gatvėje (danga šlapia), dėl priekyje važiavusių ir stabdžiusių automobilių stabdyti staigiai turėjo ir troleibuso 65 metų vairuotoja. Jo salone krito ir nukentėjo 85 metų keleivis.

Apie 12.22 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno ir Žemaitės gatvių sankryžoje, automobilio ,,Dacia Logan“ 54 metų vairuotoja pėsčiųjų perėjoje kliudė ėjusią 34 metų pėsčiąją (ji nuvežta į ligoninę).

Apie 13.27 val. Vilniuje, Pylimo gatvėje (danga šlapia), iš vidinio kiemo išvažiavęs 51 metų vyro vairuojamas automobilis „Mercedess-Benz E 300 CDI“ sudarė kliūtį važiavusiam maršrutiniam autobusui, dėl to jo 58 metų vairuotojas stabdė ir keitė važiavimo kryptį. Tuo metu autobuso viduje pargriuvo stovėjusi keleivė, 60 metų Ukrainos pilietė.

Kovo 5 d., sekmadienis, – 5 eismo įvykiai, sužeisti 6 žmonės (1 nepilnametis).

Apie 7.47 val. Trakų rajone, magistraliniame kelyje A4 Vilnius–Varėna–Gardinas, sningant, automobilio „VW Passat“ netikėtai darė apsisukimo manevrą, į jį atsitrenkė iš paskos važiavęs „Audi“ markės automobilis, vairuojamas 28-erių vyro. Sužeisti pirmojo automobilio 50 metų vairuotojas ir 16 metų keleivis.

Apie 12.18 val. Širvintų rajone, Kielių kaime, krovininio automobilio „Volvo“ vairuotojas, 64 metų vyras, sukdamas į kairę, nepraleido priešpriešiais pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Opel Frontera“ ir su juo susidūrė. Sužeistas „Opelio“ 79 metų vairuotojas.

Apie 15.40 val. Panevėžio rajone, Levaniškio 1-ajame kaime, krašto kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, tiesiame ruože nuo kelio nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis „Seat Leon“. Sužeista 28 metų vairuotoja.

Apie 19.10 val. Vilniuje, Saltoniškių gatvėje (apšviesta, danga šlapia), į pėsčiųjų perėją įėjusį pėsčiąjį kliudė automobilis BMW, vairuojamas 19 metų vaikino. Nukentėjo neblaivus 43 metų vyras (2,83 promilės).

20 val. Panevėžyje, Margių gatvėje (apšviesta), nenustatytas automobilis kliudė neblaivų 58 metų pėsčiąjį (2,27 promilės), jis per įvykį nukentėjo.

Pastaba. Informacija parengta pagal pirminius duomenis, įvestus į Eismo įvykių informacinę sistemą.

Kelių policijos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: