Savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 74 gaisrų

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 74 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus. Liepos 5-osios naktį, 2.26 val., Kelmės rajone, Pakražančio seniūnijoje, Laplėgių kaime, atvira liepsna degė ūkinis pastatas ir šalia esančio namo stogo kraigas. Padėdamas gesinti gaisrą rankas apdegė vyras. Jis buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas ir viduje buvę du grūdų malūnai, generatorius, suvirinimo aparatas, šaldytuvas bei kiti namų apyvokos daiktai.

Penktadienį apie 13 val. pastebėta, kad iš Rokiškyje, Respublikos gatvėje esančio gamybos ir pramonės paskirties pastato veržiasi dūmai. Nebaigtoje įrengti lifto šachtoje ant stogo degė šiukšlės ir durys.

22.28 val. Vilniaus rajone, Juodšilių seniūnijoje, Valčiūnų kaime, Metalo apdirbimo ir surinkimo įmonėje, atviroje teritorijoje prie mūrinio sandėlio degė metalo atliekų smulkintuvas. Gaisro metu prietaisas smarkiai apdegė.

Šeštadienį, 6.17 val., gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Simno seniūnijoje, Kavalčiukų kaime, dega šieno rulonų krūva. Gaisro metu sudegė 60 šieno rulonų, ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo 350 rulonų.

Apie 15 val. Jurbarko rajone, Šimkaičių seniūnijoje, Griaužų kaime, traktoriaus priekaboje degė 13 šieno rulonų. Gaisro metu jie apdegė ir buvo sulieti vandeniu, apdegė priekaba ir traktoriaus ratas.

23.21 val. Plungės rajone, Šateikių seniūnijoje, Pakutuvėnų kaime, liepsnojo medinis negyvenamas namas ir ūkinis pastatas. Gaisro metu pastatai sudegė.

Sekmadienį Panevėžyje, Pilėnų gatvėje, iš melioracijos griovio ugniagesiai išraukė moters kūną.

Tą pačią dieną buvo pranešta, kad Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Palygainių kaime, į 6 m gylio šulinį įkrito šuo. Šulinyje vandens beveik nebuvo. Ugniagesiai gyvūną ištraukė ir perdavė šeimininkams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: