Savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 80 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 80 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Gaisruose žūčių išvengta. Penktadienį, 11 val., didžiulis gaisras kilo Kaune, R. Kalantos gatvėje esančioje metalo atliekų aikštelėje. Atviroje teritorijoje degė utilizavimui skirto metalo atliekų degiosios dalys, supresuotos ir sukrautos į 13 m aukščio krūvą. Įmonės darbuotojai su ilgastrėliais krautuvais perkrovė degusias atliekas, jos buvo perliejamos vandeniu. Gaisrą gesino per 20 ugniagesių gelbėtojų. Gaisrą gesinti jie baigė apie vidurnaktį. Jo metu ugniagesiai išsaugojo už 15 m stovintį gamybinės paskirties pastatą.  

Tą pačią dieną, 17.20 val., Šiaulių rajone, Kužių seniūnijoje, Smilgių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta apie 50 kv. m medinių stogo konstrukcijų ir bituminės dangos, vandeniu sulietas namo vidus. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, 6.26 val., buvo pranešta apie gaisrą Ukmergėje, Kauno gatvėje. Iš 6 aukštų daugiabučio antrojo aukšto pro balkono langus veržėsi dūmai, o viduje buvo moteris. Per balkoną patekę į vidų ugniagesiai sunkiai vaikštančią moterį išvedė į lauką. Ją medikai apžiūrėjo vietoje. Vonios kambaryje degė prie skalbimo mašinos sukrauti drabužiai. Ugniagesiai skalbimo mašiną išnešė į lauką. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

7.29 val. Vilniuje, Lakštingalų Sodų 3-iojoje gatvėje liepsnojo gyvenamojo namo priestatas. Namo savininkas iki atvykstant ugniagesiams pats išėjo iš pastato. Gaisro metu išdegė priestato vidus, aprūko namo vidus. Ugniagesiai išsaugojo už 1 m stovintį kitą gyvenamąjį namą. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį apie 11 val. Kauno rajone, Garliavos apylinkių seniūnijoje, Tvarkiškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo viduje įrengta pirtis. Gaisro metu sudegė namo stogas, pradegė perdanga, išdegė pirmasis aukštas ir mansarda. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 16 val. gaisras gyvenamajame kilo Raseinių rajone, Betygalos miestelyje. Jo metu išdegė ir aprūko kambarys, jame buvęs televizorius ir baldai, sutrūko lango stiklo paketas, aprūko kitos patalpos.

Penktadienį apie 18 val. Kazlų Rūdoje eismo įvykio metu susidūrė 3 automobiliai, vienas jų – „Volkswagen Polo“ apvirto ant stogo. Iki atvykstant medikams pastarojo automobilio vairuotojai ugniagesiai suteikė pirmąją medicinos pagalbą. Atvykę greitosios pagalbos medikai vairuotoją ir šio automobilio keleivę išvežė į ligoninę.

18.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Telšiuose, S. Daukanto gatvėje, automobilio „Audi A6“ viduje užsirakino 1,5 m vaikas. Ugniagesiai išdaužė šoninį automobilio langą, atidarė automobilį ir mažylį perdavė mamai.

Vakare Jurbarke iš Nemuno ugniagesiai ištraukė nuskendusio vyro kūną.

Šeštadienį Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, automobilis „Citroen“ įkrito į atsivėrusią smegduobę. Ugniagesiai automobilį ištraukė.

19.44 val. gautas pranešimas, kad Kretingos rajone, Darbėnų seniūnijoje, Lazdininkų kaime, tvenkinyje skęsta žmogus. Atvykus ugniagesiams, toli nuo kranto plūduriavo valtis, žmogaus vandens paviršiuje nesimatė. Paaiškėjo, jog valtyje žvejojo du vyrai, jai susvyravus, jie iškrito iš valties. Iki atvykstant ugniagesiams, vienas jų parplaukė į krantą pats. Kito vyro kūną ugniagesiai narai surado už 300 m nuo kranto 3 m gylyje.

Sekmadienį pranešta, kad Kupiškio rajone, Šimonių seniūnijoje, Butkūnų kaime, vyrui pirštą prispaudė nukritęs keltuvas. Ugniagesiai vyrą išlaisvino ir perdavė greitosios pagalbos medikams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *