Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-26

Savaitgalį užburs neeiliniai šou: „M.A.M.A“ apdovanojimai, „Didysis šou burbulas“ ir kitos pramogos

Paskutinį kovo mėnesio savaitgalį TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo nepraleisti užburiančių jubiliejinių „M.A.M.A“ apdovanojimų, įspūdingojo TV šou „Didysis šou burbulas“, išskirtinių filmų ir kitų laidų.

Šeštadienis (03-27)

19.30 val. per TV3 ir TV3 Play „M.A.M.A apdovanojimai“. Uždarame nominantų rate Kauno „Žalgirio“ arenoje ir milijonams akių atviroje tiesioginėje TV3 transliacijoje įvyks 10-ieji, jubiliejiniai M.A.M.A apdovanojimai. Šventinį vakarą bus įteikta 16 prestižinių statulėlių 2020 metų geriausiems. Ant ateities technologijomis užburiančios scenos pasirodys šių dienų žvaigždės, taip pat iš arenos bus tiesiami muzikiniai tiltai į kitas Kauno miesto vietas. O jautriausius, linksmiausius ir skandalingiausius M.A.M.A 10-mečio įvykius bei legendines dainas primins istoriniai įrašai. https://play.tv3.lt/m-a-m-a

23.00 val. per TV3 „Kino pavasario“ komedija „Pasaulis priklauso tau“. Smulkaus narkotikų prekeivio Fransua patėvis (akt. Vincent’as Casselis) ką tik grįžo iš kalėjimo, mama (akt. Isabelle Adjani) yra Paryžiaus kišenvagių gaujos vadeiva, o širdies draugė – tai pačiai gaujai priklausanti vaikystės meilė. Visų jų laukia dar viena nešvari misija, kurios pasekmių nuspėti neįmanoma.

08.00 val. per TV6 „Sunkiausia pasaulyje trasa. Kelionė į pietų ašigalį“. Trys nuotykių ieškotojai užsibrėš tikslą – pasiekti pasaulio rekordą! Ar jiems pavyks sausumos keliu nuvykti į pietų ašigalį per trumpiausią laiką? Stebėkite per TV6!

18.10 val. per TV8 „Auroros Tygarden detektyvai. Palikimas dėl kurio verta mirti“. Prisiekusi detektyvų mėgėja Aurora Tygarden dalyvaus draugės vestuvėse. Tačiau nuostabią ir meilės kupiną dieną sudrums netikėta žinia – mirs turtinga nuotakos teta, nes ją kažkas nunuodys. Aurora ims tirti bylą.

Sekmadienis (03-28)

19.30 val. per TV3 ir TV3 Play įspūdingasis sekmadienio šou „Didysis šou burbulas“! Šį sekmadienį dalyviai ruošia pasirodymus kelionių tema. Žiūrėkite ir nepamirškite palaikyti savo favoritų, nes tik nuo žiūrovų balsų priklauso – kas iškris, o kas dalyvaus šou toliau.

12.00 val. per TV8 laida „Sveikatos medis“. Dainininkė, aktorė, šokėja Karina Krysko papasakos apie savo sveikatą ir dažną dainininką varginančias balso stygų bėdas. Bus aptarta rūkymo sukeliama žala organizmui bei kitos aktualios temos.

20.00 val. per TV6 NBA rungtynės. Finikso „Suns“ – Šarlotės „Hornets“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: