Savaitgalio gaisruose trys žmonės žuvo, dar trys traumuoti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 101 gaisro ir atliko 52 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo 3 žmonės, dar 3 buvo traumuoti. Penktadienį, 13.46 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Gargžduose, Klaipėdos gatvėje. Atvykus ugniagesiams, gaisras buvo užgesęs savaime, kambaryje rasta sudegusi sofa-lova, o ant grindų aptiktas žmogus be gyvybė ženklų. Greitosios pagalbos medikai konstatavo jo mirtį. Gaisro metu prie lovos apdegė medinė sienos apdaila, įskilo lango stiklas, aprūko kambario sienos ir lubos. Įvykis tiriamas.

Šeštadienį, 21.19 val., pranešta, kad Švenčionių rajone, Strūnaičio seniūnijoje, Naujo Strūnaičio kaime, atvira liepsna dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmonių. Iki atvykstant ugniagesiams gyventojas iš namo išnešė žmogų, bet greitosios pagalbos medikai konstatavo jo mirtį. Gaisro metu sudegė ir įkrito namo stogas ir perdanga, išdegė vidus.

Sekmadienį po vidurnakčio gyvenamasis namas liepsnojo Kaišiadorių rajone, Nemaitonių seniūnijoje, Ringailių kaime. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Apmalšinus liepsnas gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas. Gaisro metu namas sudegė.

Šeštadienį prieš vidurdienį gaisras kilo kelių butų name Klaipėdos rajone, Dovilų miestelyje. Iš namo buvo evakuoti 4 gyventojai. Gaisras kilo pirmajame aukšte įstiklintame balkone. Pradegus lubų plastikinei dangai, liepsnos apėmė antrojo aukšto medines dailylentes. Gaisro metu vieno buto savininkė apdegė ranką. Medikai pagalbą jai suteikė vietoje. Gaisro metu apdegė balkone buvęs šaldiklis, namų apyvokos daiktai, plastikinės dailylentės, antrajame aukšte apdegė ir aprūko buto medinės dailylentės ir lango rėmas, buvo sugadinta dalis stogo dangos ir konstrukcijų.    

Sekmadienį, 12.49 val., Šalčininkų rajone, Dieveniškių mietelyje, gyvenamajame name degė skalbimo mašina. Namo savininkas, gesindamas gaisrą, apdegė ranką. Medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Gaisro metu aprūko kambarys.   

15 val. Vilniuje, Dzūkų gatvėje, dirbtuvėse, iš mūrinės konteinerinės patalpos veržėsi dūmai, viduje atvira liepsna degė šiukšlių konteineriai. Vyras, bandydamas gesinti gaisrą, apdegė ranką. Medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Gaisro metu sudegė 4 plastikiniai šiukšlių konteineriai, buvo išardyta 12 kv. m stogo dangos, pagrindiniame pastate įtrūko 2 plastikiniai langai, apdegė 10 kub. m sienos šiltinamosios medžiagos.

Šeštadienį, 11 val., Telšių rajone, Žarėnų seniūnijoje, Kegų kaime, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė jo konstrukcijos, išdegė namo vidus, sudegė baldai ir namų apyvokos daiktai. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Apie 19 val. gyvenamasis namas liepsnojo Pakruojo rajone, Linkuvos seniūnijoje, Triškonių kaime. Iš jo ugniagesiai išnešė dujų balioną. Gaisro metu išdegė kambarys, sudegė jame buvę daiktai, apdegė ir aprūko likusi namo dalis, įlūžo lubos, buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo dangos. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Kovo 22-osios naktį, 3.25 val., Palangoje, Lydekų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sukrito jo stogas, sudegė ir buvo nuardytos stogo konstrukcijos ir antrojo aukšto perdanga, apdegė prie namo priblokuotas medinis sandėliukas.

Sekmadienį, 9.41 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, šalia Verkių gatvės, Neryje matomas žmogaus kūnas. Ugniagesiai iš upės ištraukė vyro kūną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: