Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-29

Savaitgalio TV programoje – intriguojantis 3×3 olimpinės atrankos krepšinio turnyras ir lietuviška juosta

Paskutinį pavasario savaitgalį palydėkite kartu su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūloma programa. Populiariausiame žaidime „galvOK“ svečiuosis ypatingi svečiai, krepšinio gerbėjai „Pasaulis pagal moteris“ laidoje išgirs įsimintinų Vido Mačiulio pasakojimų bei bus kviečiami stebėti intriguojantį 3×3 olimpinį atrankos krepšinio turnyrą, o savaitgalį vainikuos įtraukianti lietuvių juosta „Pasmerkti. Kauno romanas“.

Šeštadienis (05-29)

10.00 val. per TV3 laida „Tėvų darželis“. Šįkart laidoje bus kalbama apie visas vasaros traumas – pradedant saulės smūgiu, baigiant neatsargiomis maudynėmis ar net erkių įsisiurbimu. Ką daryti ir kaip reaguoti, kad pasekmės netaptų tragiškos?

19.30 val. per TV3 ir Go3 linksmiausias žaidimas „galvOK“. Vis sparčiau artėjant Tokijo vasaros olimpinėms žaidynėms, sportas tampa pagrindine tema. Tą įrodys ir šios laidos „galvOK“ svečiai – vidutinių nuotolių bėgikė ir Lietuvos rekordininkė Eglė Balčiūnaitė bei ieties metikas Edis Matusevičius. Žaidimas kels nemažai iššūkių, kuriuos komandoms įveikti bus nelengva… Kas nutinka, kai laivas nuleidžia inkarą? Kas padeda sumažinti veidrodžio rasojimą vonios kambaryje? Visi atsakymai – šeštadienį!

21.30 val. per TV3 drama „Pokerio princesė“. Talentinga, žavi ir turtinga mergina Molly Boom puikiai jaučiasi pokerio žaidėjos kėdėje – moteriai velniškai sekasi, o jos sėkmė žavi ir aplinkinius. Didžiausios garsenybės yra artimiausi jos draugai, o jos, atrodo, visapusiškam žavesiui, nėra ribų. Tačiau vieną dieną šlovingą triumfą nutraukia būrys FTB agentų, ginkluotų automatiniais ginklais. Šie tikina, kad Molly yra užmezgusi itin pavojingus ryšius su Rusijos mafija. Nuo moters visi nusisuka… Tik ar jie neklysta? Tikrais faktais paremta istorija – jau šeštadienį!

12.00 val. per TV8 laida „Tavo augintinis“. Joje – svarbiausi veterinarijos gydytojų patarimai augintinių šeimininkams bei nuotaikingi ir įsimintini siužetai su keturkojais!

13.15 val. per TV6 ir TV3 Play FIBA 3×3 olimpinės atrankos turnyras. Belgija – Lietuva. Olimpinių žaidynių programoje atsiradusi nauja rungtis – 3×3 turnyras – ypatingai intriguoja lietuvius. Gegužės 26-30 d. atrankos turnyre varžysis net 20 komandų, tačiau į pagrindinį turnyro etapą Japonijoje pateks tik 8 vyrų komandos. Ar Lietuva bus tarp jų? Paaiškės jau netrukus! https://play.tv3.lt/sport

Sekmadienis (05-30)

09.30 val. per TV3 kulinarinė laida „La Maistas“. Kulinarus suvienys vienas ingredientas – rabarbarai. Tomas Rimydis juos panaudos gamindamas jautienos žandų salotas, o Vylius Blauzdavičius iš jų gamins padažą prie jautienos nugarinės kepsnio. Kuris patiekalas labiau suvilios jus?

10.00 val. per TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“.  Laidoje šįkart svečiuosis žurnalistas Vidas Mačiulis. Žinomas vyras atskleis, kodėl krepšinis jam toks artimas bei pasidalins brangiausiais prisiminimais apie pirmąsias krepšinio varžybas, pokalbius su ryškiausiomis šio sporto legendomis ir bendras jų keliones. Patarimų rubrikoje NordClinic gydytojas ginekologas palies ir kitą aktualią temą – nevaisingumą.

22.10 val. per TV3 tikrais įvykiais paremtas filmas – „Pasmerkti. Kauno romanas“. Keturių geriausių draugų – Giedriaus, Ernesto, Vaido ir Manto – gyvenimą dar paauglystėje kardinaliai pakeitė viena kvaila klaida – padegimas, kurio metu mirtinai nukentėjo aplinkiniai. Už šį veiksmą visiems teko atsakyti – vyrai priversti atlikti bausmę kalėjime. Vis dėlto išėjus į laisvę, gyvenimas tapo tik dar kartą sunkesnis – draugus visi atstumia. Toks nepritapimas pareikalaus skaudžių asmeninių išgyvenimų, tačiau ar pavyks ir vėl susigrąžinti žmonių pripažinimą bei gerą vardą? Stebėkite per TV3!

22.30 val. per TV6 NBA rungtynės. Finikso „Suns“ – Los Andželo „Lakers“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: