Laisvalaikis - Pramogos - 2020-12-03

Savaitgalis Turku. Ką veikti?

Turku Suomijoje dažnai vadinama bene pačia pigiausia atostogų kryptimi, kadangi bilietas į abi puses gali Jums kainuoti vos 30 eurų. Mažai? Tikrai taip. Ir svarbiausia, kad miestelyje rasite labai daug nemokamų lankytinų objektų, tad neteks išlaidauti, kad geriau pažintumėte, kuo gyvena vietiniai.

Jeigu domina pigūs bilietai – juos įsigyti siūlome čia skrendu.lt/lt/flights/countries/fi-keliones-i-suomija/tku-skrydziai-i-turku.

O kad apsilankymas būtų dar pigesnis ir tuo pačiu produktyviai pavyktų susidėlioti lankytinų objektų eiliškumą – siūlome susidaryti veiklų sąrašą, kol dar esate namuose.

Kadangi šis miestelis nėra didelis – siūlome keliauti geresniu oru ir išbandyti jo pažinimą pėsčiomis. Tiesa, jeigu nesate linkęs daug judėti – visada galima keliauti ir viešuoju transportu, kurios kaina, palyginus su pragyvenimo lygiu Suomijoje – priimtina.

Jeigu čia atvykote – taip pat turite išragauti ir vietinių patiekalų, kurie, esame tikri, kad Jums patiks. Tradicinis patiekalas yra žuvies užtepėlė, kuri yra tepama ant juodos duonos ir tuo pačiu papildomai druskinama bei dedami kiti prieskoniai. Esame tikri, kad tai leis Jums suprasti – kas yra tikras žuvies skonis.

Žinoma, taip pat turite apsilankyti ir turguje. Jeigu vykstate su rankiniu bagažu, deja, daug parsivežti visko negalėsite, tačiau apsistojus bute bent jau galima įsigyti ingredientus, kurie leis pačiam pagaminti vietinių patiekalus. Dviejų žmonių dienos pietums puikiai užtenka 10 eurų.

Skaniai pavalgius siūlome skirti laiko ir maloniam pasivaikščiojimui, kuris leis geriau pažinti Turku. Verta dėmesio didinga katedra, kuri iš toli matyti, kadangi yra aukšta. Tiesa, įspūdingai atrodo ne tik jos išorė, tačiau ir vidus, tad būtinai siūlome apsilankyti tada, kai durys bus atviros.

Greta katedros taip pat Jūsų laukia erdvi aikštė, kur prieš Kalėdas vyksta labai garsus ir labai aktyvus šurmulys. Esame tikri, kad kiekviena čia pajus šventinę dvasią.

Galbūt kiek neįprastas lankytinas objektas, tačiau verta dėmesio ir miesto biblioteka, kurioje Jūsų laukia tikrai ne ką mažiau žmonių. Paprasčiausiai daugelis čia ateina skaityti laikraščių ir gerti skanios kavos. Tai – rytinis ritualas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: