Savanorių pajėgos turi naują vadą

Gruodžio 6-oji diena – neeilinė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-ąjai rinktinei. Šiandien rinktinės vadas plk. ltn. Vidas Zabiela atsisveikino su Rinktinės kariais bei perdavė vėliavą naujai paskirtam rinktinės vadui mjr. Mindaugui Rekašiui.

„Panevėžio ir panevėžiečių vardu nuoširdžiai dėkoju pulkininkui leitenantui Vidui Zabielai už pasiaukojamą tarnybą ir konstruktyvų bendradarbiavimą, einant rinktinės vado pareigas. Jūsų profesionalumas, pilietiškumas ir atsidavimas tarnybai ne tik prisidėjo prie šalies saugumo stiprinimo, bet ir puoselėjo kariuomenės ir miesto bendruomenės vienybę. Dar kartą dėkoju ir geriausios kloties jums tolesnėje veikloje. Naujajam vadui majorui Mindaugui Rekašiui linkiu sėkmės įgyvendinant sau ir rinktinei keliamus tikslus. Tikiu, kad bendradarbiavimas su Savivaldybe toliau stiprės, bus naudingas ir įdomus tiek kariams savanoriams, tiek panevėžiečiams“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Renginyje dalyvavo Rinktinės atsakomybės rajone esančių rajonų savivaldybių vadovai, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. Linas Kubilius, Rinktinių ir dalinių vadai bei kiti garbingi svečiai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: