Savivaldybė bendradarbiaus su VMI

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininku Aldu Skvarnavičiumi ir Mokestinių prievolių departamento direktoriumi Dariumi Kučinsku. Susitikimo metu buvo aptarti aktyvaus bendradarbiavimo sutarties klausimai.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengė aktyvaus bendradarbiavimo sutartis, kurias siūloma pasirašyti visų savivaldybių vadovams ir VMI viršininkams.

„Mes pasisakome už skaidrumą ir viešumą. Kuo jo bus daugiau Savivaldybės kasdienėje veikloje, tuo žmonėms bus aiškiau ir jie labiau galės pasitikėti institucija. Ši sutartis leis išaiškinti piktnaudžiaujančius asmenis ir surinkti daugiau mokesčių į miesto biudžetą, todėl esame atviri tarpinstituciniam bendradarbiavimui“, – sakė meras R. Račkauskas.

Pasirašytos bendradarbiavimo sutarys leistų mokesčių administratoriams ir savivaldybėms kartu siekti efektyvesnio žemės mokesčio ir nekilnojamojo turto mokesčio administravimo, didesnių ir laiku patenkančių į savivaldybių biudžetus pajamų.

Koordinuotas ir greitesnis apsikeitimas informacija leis operatyviau identifikuoti savivaldybių teritorijose esančius nekilnojamojo turto objektus, kurie naudojami komercinėje veikloje, už juos nemokant mokesčių, nes objektai formaliai nepripažinti tinkami naudoti.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: