NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Savivaldybė pagerbė miesto plaukikus

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su plaukiku Danu Rapšiu, jo trenere Ina Paipaliene bei masažuotoja Lina Katelyte. Susitikime dalyvavo „Žemyno“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Arūnas Gabrilavičius. Andrius Šidlauskas šiuo metu atostogauja ir atvykti negalėjo.  

„Sveikinu su puikiais rezultatais ir nesibaigiančiomis pergalėmis. Linkiu ir ateityje naujų laimėjimų, sėkmingų pasiekimų. Ir toliau garsinkite Lietuvą bei Panevėžį visame pasaulyje“, – įteikdamas sportininkams bei treneriams gėlių ir atminimo dovanas linkėjo miesto meras R. Račkauskas.

Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas užbaigė savo FINA pasaulio taurės varžybų turnė po Aziją. Į gimtinę mūsų plaukikai iš Japonijos, Kinijos ir Singapūro parsivežė itin įspūdingą pasiekimų kraitį.

Danas Rapšys plaukime 200 m. laisvu stiliumi laimėjo tris aukso medalius, pasiekė pasaulio taurės bei Lietuvos rekordus. 400 m. laisvu stiliumi iškovojo irgi tris aukso medalius, pasiekė pasaulio taurės rekordą. Plaukdamas 200 m. kompleksiniu būdu iškovojo sidabro medalį, pagerino Lietuvos rekordą ir įvykdė olimpinis normatyvą.

Andrius Šidlauskas plaukime 100 m. krūtine iškovojo bronzos medalį ir 200 m. krūtine – po vieną sidabro ir bronzos medalį.

FINA pasaulio plaukimo taurės etapai vyksta trijuose regionuose – Azijoje, Europoje ir Viduriniuose Rytuose. Visi etapai vyksta 50 m baseine, o plaukikai varžybų metu turi galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close