Savivaldybė skirs lėšų naujam baseinui statyti

Panevėžio miesto savivaldybės taryba nutarė prisidėti prie daugiafunkcio sporto ir sveikatinimo centro „Aukštaitija“ rekonstrukcijos, įrengiant naują modernų baseiną, finansavimo ir skirs iki 35 proc. projekto vertės iš miesto biudžeto.

Savivaldybės planai – pastatyti Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus atitinkantį 50 m ilgio 10 takų modernų baseiną, atnaujinti turimą 4 takų 25 m ilgio baseiną, įrengti sveikatingumo zoną su sporto salėmis, kineziterapijos kabinetais, kavine ir kt. infrastruktūra.

Organizuotą architektūrinių idėjų konkursą laimėjo „Heimos“ studija. Šiuo metu rengiamas techninis projektas, jį užbaigti planuojama šiemet.

Preliminari viso projekto vertė – 15 mln. Eur. Panevėžio miesto savivaldybės indėlis sudarytų apie 5,25 mln. Eur. Tikslesnė suma paaiškės parengus techninio projekto sąmatą ir įvykdžius rangos darbų viešųjų pirkimų konkursą.

Šiuo metu projekto paraiška dėl finansavimo yra pateikta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai (Valstybės investicijų programa). Vienas svarbiausių kriterijų – siekiantis gauti lėšų pareiškėjas privalo prisidėti ne mažiau kaip 30 proc. visos projektui įgyvendinti reikalingos sumos. 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: