Savivaldybė uždaro nuotolinį gyventojų priimamąjį

Daugiau nei 1,5 metų veikęs nuotolinis Panevėžio miesto savivaldybės priimamasis nesulaukė panevėžiečių susidomėjimo, todėl vasario 28 d. bus uždarytas.

Nuotolinis priimamasis buvo pilotinis projektas, kuriuo siekta išsiaiškinti, ar miestui reikalingos seniūnijos. Klaipėdos mikrorajonas pasirinktas neatsitiktinai – nutolęs nuo miesto centro, didelė žmonių koncentracija. Biuras Dariaus ir Girėno g. 6 veikė nuo 2018 m. birželio, čia dirbo 2 specialistai, kurie teikė gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugas, konsultavo socialinės paramos klausimais, teikė informaciją apie Savivaldybės veiklą ir paslaugas gyventojams, priiminėjo žmonių prašymus ir kt. dokumentus.

 Savivaldybė stebėjo biure teikiamų paslaugų apimtis, analizavo klientų srautus. Nustatyta, kad besikreipiančiųjų čia kelis kartus mažiau negu pagrindiniame priimamajame Laisvės a. 20. Ten socialinių reikalų skyriaus specialistės priima beveik dvigubai daugiau prašymų nei Dariaus ir Girėno g., be to, čia darbuotojai tik iš dalies atlieka kitas socialinių išmokų specialistų funkcijas.

„Atlikta stebėsena atsakė į svarbiausius ir daug spekuliacijų kėlusius klausimus – ar Panevėžiui reikia nutolusių priėmimo biurų, ar aktualus seniūnijų steigimas. Praktika parodė, jog akivaizdu, kad kompaktiškame mieste, koks ir yra Panevėžys, tokios Savivaldybės paslaugos būtų perteklinės ir neaktualios arba aktualios tik labai mažam gyventojų skaičiui“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Nuo kovo 2 d. gyventojų visais rūpimais klausimais laukiama Savivaldybės priimamajame ir Socialinių reikalų skyriuje (Laisvės a. 20). Prašymus skirti piniginę socialinę paramą ir išmokas galima pateikti ir www.spis.lt.

Priimamojo darbo laikas:

pirmadieniais–trečiadieniais nuo 8 iki 17 val., ketvirtadieniais nuo 8 iki 19 val., penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val.

Dirbama be pietų pertraukos.

Socialinių reikalų skyriaus darbo laikas:

pirmadieniais–trečiadieniais nuo 8 iki 17 val., ketvirtadieniais nuo 7 iki 18 val. (be pietų pertraukos), penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val.

Išankstinė registracija į Socialinių reikalų skyrių:

–                     tel. 8 45 501 249;

–                     atvykus į skyrių (Laisvės a. 20);

–                     www.panevezys.lt – Registracija į Socialinių reikalų skyrių.         

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: