Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Savivaldybėje apsilankė tarptautinio projekto dalyviai

Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos atstovai ir jų svečiai iš Ispanijos bei Vokietijos, dalyvaujantys Erasmus+ projekte „Roads to History“.

„Džiugu čia matyti Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos bendruomenę ir užsienio svečius. Įgyvendinate puikų projektą, turite gerą progą pažinti kitas šalis ir jų kultūrą, istoriją, bendraujant su bendraamžiais patobulinti kalbinius gebėjimus. Tikiu, kad įspūdžiai iš šios kelionės bus patys geriausi, o užsimezgusios draugystės tęsis ir pasibaigus projektui.  Linkiu visiems sėkmės ir gerų įspūdžių mūsų svetingame Panevėžyje“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo metu svečiams buvo pristatyta Panevėžio miesto kultūrinė, socialinė bei ekonominė aplinka, parodytas reprezentacinis miesto klipas.

Mykolo Karkos pagrindinė mokykla su projekto partneriais iš Ispanijos, Vokietijos bei Italijos šį projektą įgyvendinti pradėjo 2021-aisiais, jis tęsis iki 2023 m. Projektas skirtas 14-16 m. jaunuoliams, kurio metu gilinamasi į kiekvienos šalies istoriją. Lietuvoje gilinamasi į baltiškosios ir krikščioniškosios kultūros sandūrą ties Nemunu.

Projekto dalyviai iš užsienio Panevėžyje svečiuosis iki rugsėjo 30 d. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo lėšomis.

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: