Savivaldybėje diskutuota apie slidinėjimo perspektyvas Anykščiuose

Gegužės 26 dieną Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis ir mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas Savivaldybėje susitiko su Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos prezidentu Pauliumi Augūnu, Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos atsakinguoju sekretoriumi Evaldu Brazlauskiu, kalnų slidinėjimo centro „Kalita“ vadovu Liudviku Aviete, slidinėjimo instruktoriais bei asociacijos „Kalitos kalnas“ atstovais ir aptarė slidinėjimo perspektyvas Anykščiuose.

P. Augūnas susitikimo metu džiaugėsi iniciatyviais anykštėnais ir dėkojo Anykščių rajono savivaldybei, slidinėjimo centro darbuotojams už įgyvendintą projektą, už palaikymą ir slidinėjimo populiarinimą. Anot Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos prezidento, „Anykščius galima laikyti pavyzdžiu kitiems Lietuvos miestams, kaip turint aktyvius ir į tikslą orientuotus žmones galima net ir ne kalnuotoje šalyje vystyti šį sportą. Svečias pabrėžė, kad yra būtina išnaudoti tą dovaną, kurią turi Anykščiai – Kalitos kalną, kad jis neštų pajamas, pritrauktų turistus ir sportininkus, o to pasiekti galima tik bendru savivaldos, slidinėjimo centro ir kitų institucijų bei aktyvių anykštėnų darbu. Kaip puikų to pavyzdį P. Augūnas paminėjo jau suburtą asociaciją „Kalitos kalnas“, kuri vienija Anykščių slidininkus, teikia projektus, vykdo slidininkų mokymus ir per vieną sezoną jau subūrė 50 slidinėjančių anykštėnų vaikų. Tai tikra slidinėjimo evoliucija, ką pasiekė Anykščiai per trumpą laiko tarpą,“- kalbėjo P. Augūnas.

Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos atsakingasis sekretorius Evaldas Brazlauskis Anykščių rajono merui Kęstučiui Tubiui padovanodamas slidinėjimo lazdas linkėjo prisijungti prie slidinėjančių gretų. Dovanų gavo ir sporto centro lygumų slidinėjimo treneris A. Drūsys bei asociacijos „Kalitos kalnas“ slidinėjimo instruktorius M. Šinkūnas.

Asociacijos „Kalitos kalnas“ atstovai Jolita Šinkūnienė ir Marius Šinkūnas pristatė asociacijos veiklą, ateities perspektyvas. Sugrąžinkime vaikus ant sniego! – toks asociacijos tikslas.

Anykščių kalnų slidinėjimo centro vadovui už puikų centro darbą dėkodamas Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos atsakingasis sekretorius Evaldu Brazlauskis pažymėjo, kad profesionalaus šio centro darbo dėka šiais metais Anykščiuose buvo galima slidinėti ilgiausiai – net 80 dienų.

Meras džiaugėsi, kad Anykščiuose turime viską, ko reikia slidinėjimo vystymui, ne tik kalną, bet ir darbščius bei iniciatyvius žmones, kurie per trumpą laiką baigė mokslus, tapo slidinėjimo instruktoriais ir dabar gali pasiūlyti kokybišką mokymą vaikams. Išklausęs svečius K. Tubis patikino, kad ir ateityje bus ieškoma galimybių vystyti ir populiarinti slidinėjimo sportą, o svečiai linkėjo Anykščiams išauginti ketvirtą olimpietį.

„Sportuojantis, grojantis ar kitokia naudinga veikla užsiimantis žmogus, niekada nedarys blogo darbo, „- susitikimą baigdamas kalbėjo K. Tubis.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: