Savivaldybėje – svečiai iš septynių pasaulio šalių

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje viešėjo M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos projekto ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Closing the Gap in ICT“ dalyviai iš 7 šalių: Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Turkijos, Vokietijos, Bulgarijos ir Švedijos. Iš viso 39 dalyviai – 23 mokiniai ir 16 mokytojų.

„Malonu jus matyti Panevėžyje. Jūsų vizito tema – informacinės ir komunikacinės technologijos – labai įdomi ir aktuali šiandienos kontekste, ypač tai svarbu jaunimui. Neabejoju, kad Jūsų kartos žmonės ir bus tie, kurie sumažins informacinę ir technologinę atskirtį tarptautiniame lygmenyje. Linkiu įdomios viešnagės, malonių susitikimų, išsivežti kuo geresnių įspūdžių iš mūsų miesto“, – sveikindamas svečius sakė meras Rytis Račkauskas.

ERASMUS+ programos projektu siekiama pagerinti informacinių komunikacinių technologijų (IKT) naudojimo galimybes ugdymo procese. Stengiamasi nagrinėti daug temų – nuo matematikos, anglų kalbos iki patyčių mokykloje. Suburta komanda iš įvairių ES mokymo institucijų padeda susipažinti ir suprasti skirtingų šalių kultūrų požiūrį.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: