Savivaldybėje vyko susitikimas su naujuoju FK „Panevėžys“ treneriu V. Urbonu

Ketvirtadienį Panevėžio miesto savivaldybėje vyko susitikimas su futbolo klubo „Panevėžys“ atstovais, kurio metu prisistatė kitą sezoną futbolininkus treniruosiantis Valdas Urbonas.

„Panevėžys visada buvo stiprus futbolu, tad tikiu, kad jūsų ilgametė patirtis duos vaisių ir kitą sezoną savo sirgalius nudžiuginsite puikiomis rungtynėmis. Linkiu sportinio užsispyrimo ir lauksime pergalių“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo metu V. Urbonas kalbėjo apie futbolo perspektyvas, užsibrėžtus tikslus, profesionalią komandą ir kt.

2008 m. treniravęs tuometį Panevėžio „Ekraną“ V. Urbonas tapo geriausiu Lietuvos čempionato treneriu. Strategas pasiekė ir unikalų rekordą Lietuvos futbolo istorijoje. Vadovaujant V. Urbonui komanda penkis kartus iš eilės – 2008, 2009, 2010, 2011 ir 2012 m. – tapo Lietuvos čempione, po du kartus iškovojo LFF taurę bei supertaurę. Panevėžietis per penkerius darbo metus gimtajame Panevėžyje geriausiu A lygos treneriu išrinktas buvo triskart – 2008, 2011 ir 2012 metais.

Vadovaujant V. Urbonui komanda ketverius metus iš eilės Lietuvai atstovavo Čempionų lygos atrankos varžybose. Šio specialisto treniruojamas „Ekranas“ sužaidė 215 oficialių rungtynių, iš kurių 138 mačai baigėsi panevėžiečių pergale.

Dirbdamas vyriausiuoju treneriu V. Urbonas laimėjo ir Latvijos aukščiausiosios lygos čempionų titulą su Jūrmalos „Spartaks“ komanda. Be to, panevėžietis treniruodamas Vilniaus „Žalgirį“ taip pat iškovojo LFF taurę.

Nuo 2019 m. pradžios iki šių metų vasaros V. Urbonas dirbo Lietuvos nacionalinės rinktinės vyriausiuoju treneriu.

Naujame sezone FK „Panevėžys“ darbuosis ir daug metų drauge su V. Urbonu dirbantis fizinio pasirengimo treneris Leonardo Iparraguirre.

 Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: