Savivaldybės svetainėje bus skelbiamas planuojamų tvarkyti plotų sąrašas

Įsibėgėja nuo gegužės 6 dienos pradėti Panevėžio miesto šienavimo darbai. Vienose vietose žolė nupjaunama jau kelintą kartą, o kitos teritorijos dar laukia darbininkų.

„Man irgi nepatinka, kada aukšta žolė bado akis. Žinau, kad vienu metu neįmanoma nušienauti visų plotų. Todėl dirbama etapais. Tam, kad panevėžiečiams būtų aiškiau, kaip vyksta šienavimo procesas, nuo šiol Savivaldybės interneto svetainėje kiekvieną savaitę bus paskelbtas planuojamų tvarkyti plotų sąrašas. Be to, tikimės, kad bus aktyvūs gyventojai ir praneš apie skubiai šienautinas vietas“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas.

„Kiekvieną savaitę apvažiuojame miestą ir UAB „Irgita“ pateikiame šienaujamų plotų sąrašą. Ir kaskart šis pailgėja – nuvažiavę nupjauti numatytų vietų darbuotojai sutvarko ir šalia esančias. Žinoma, atsižvelgiame ir į gyventojų pastabas“, – sako Miesto ūkio skyriaus vyr. miesto infrastruktūros objektų priežiūros specialistė Irena Krivickienė.

Prioritetai šienaujant teritorijas yra šie: centras, lankomiausios vietos, įvažiavimai į miestą, pagrindinių gatvių žaliosios juostos. Į tai atsižvelgus kai kurie plotai nupjauti po kelis kartus (centras, J. Basanavičiaus, Klaipėdos, Nemuno g. žaliosios juostos), Laisvės aikštė – net keturis.

Šiomis dienomis antrą kartą žolė bus šienaujama Senvagėje.

Jau tvarkyta ir dalis teritorijų tarp daugiabučių namų: Liepų al., Marijonų, Vilties, Dainavos, Nendrės, Margirio, Klaipėdos, Statybininkų, Kniaudiškių, Molainių ir kitose gatvėse.

Šią savaitę UAB „Irgita“ darbuotojai triūsia Kultūros ir poilsio parke.

Gyventojų pastabų ir siūlymų Savivaldybė laukia el. paštu irena.krivickiene@panevezys.lt, tel. 501 316.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: