A.Žiaunienė (AINA.LT nuotr.).

Savo kūdikį užaugino, subrandino, užgrūdino ir išleido į savarankišką gyvenimą

Tokius žodžius galima pasakyti apie Panevėžio verslo konsultacinio centro įkūrėją Akvilę Žiaunienę, kuri po 27 vadovavimo metų nusprendė daugiau atsidėti asmeniniam gyvenimui, o savo augintinį ir globotinį patikėti kitiems – jaunesniems. Nuo liepos pradžios Panevėžio verslo konsultaciniam centrui laikinai vadovaus konsultantu jame dirbęs Marius Tubis.

„Taip, kūdikis užaugo, o mama paseno. Viskam ateina laikas ir nereikia laukti, kol kiti išneš arba pradės prie galvos sukioti pirštą, kad nieko nebesupranti ir nieko nebeišmanai. Aš išėjau ne spontaniškai ir apie mano apsisprendimą visi seniai žinojo, todėl didesnės nostalgijos nėra ir, manau, kad nebus. Džiugu ir tai, kad centrą perdaviau į patikimas rankas. Dirbau tol, kol baigėme įgyvendinti projektus, o dabar lai jauni pabando. Aš jau metai pensijoje ir žinau, kad visų vaikų problemų išspręsti ir visų darbų nudirbti neįmanoma“,- sakė A.Žiaunienė, paklausta ar be jokios širdgėlos palieka vos ne tris dešimtmečius puoselėtą savo kūrinį, kuris yra ne vienam panevėžiečiui tapęs sėkmingo verslo starto aikštele.

A.Žiaunienė nedaugžodžiavo apie nuveiktus darbus, tačiau sutiko, kad centras parengė ir užgrūdino nemažai toli žengusių specialistų, davė pradžią dabar jau sėkmingai veikiančių įmonių kūrimuisi. Jau buvusi verslininkų ruošimo kalvės vadovė per kelis kartus pasidžiaugė savo buvusių ir esamų interesantų sėkme ir vylėsi, kad centras toliau liks vienu iš svarbiausių ir patikimiausių verslo partnerių.

„Be to aš niekur neišvažiuoju, lieku Panevėžyje, nuo centro ir verslo neatsiriboju ir neišeinu į vienuolyną. Turiu dar savo įmonę, todėl tikiu ir žinau, kad dar ne kartą susitiksime, bendradarbiausime“,- sakė niekada optimizmo jausmo neprarandanti A.Žiaunienė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: