Savo pasirodymu „Lietuvos balso“ nokautuose pribloškęs Artūras atskleidė skaudžią patirtį: „Nežinodavau, ar pavyks įeiti į namus“

Šį sekmadienį žiūrimiausias muzikinis projektas šalyje LNK „Lietuvos balsas“ tęs nokautų etapą. Trys kiekvieno mokytojo komandos dalyviai scenoje savo balsais susikaus dėl galimybės kartu su savo mokytoju keliauti į kitą – dvikovų etapą.

Išsaugoti vietą projekte sieks ir  Justino Jaručio komandos dalyvis Artūras Aleksiejus. Aštuoniolikos metų vaikinas aklųjų perklausų scenoje uždainavęs falcetu jautėsi gan nedrąsiai, tačiau jam vis tiek pavyko atsukti savo mokytojo Justino Jaručio kėdę, o stilingą vaikiną scenoje išvydusi Monika Liu tuomet pripažino, kad jam neatsisukusi padarė didelę klaidą.

„Aš žinau, kad čia yra mano vieta, noriu savo gyvenimą sieti su dainavimu, rašyti dainas. Mano svajonė kyla aukštyn ir aš labai laimingas“, – patekęs į projektą tuomet kalbėjo pozityvumu trykštantis vaikinas.

Tačiau prieš nokautų etapą, Artūras atskleis ir kitą savo pusę. Pokalbio su savo mokytoju metu, dalyvis atsivers dar labiau ir papasakos skaudžią savo gyvenimo istoriją. Dar anksčiau, Artūras projekte minėjo, jog savanoriauja organizacijoje „Sniego gniūžtė“, kuri skiria ypatingą dėmesį alkoholio ir narkotikų prevencijai ir specialių stovyklų metu, moko jaunimą, jog linksmintis galima ir be svaigalų. Tačiau tuomet Artūras nepasakė, kokia yra tikroji jo buvimo šioje organizacijoje priežastis.

„Turėjau alkoholiką tėvą. Visada būdavo baimė, o gal jis lauks prie durų, gal mane nustums, gal man trenks, gal išvis man nepavyks įeiti į namus. Jausmas visą laiką buvo baimė, visada galvodavau, kad tik nebūtų kažkas žiauriau negu muštynės“, – laidoje su ašaromis akyse kalbės vaikinas.

Tačiau tokia Artūro patirtis jį tik dar labiau užgrūdino ir davė stimulo eiti pirmyn bei neabejoti, jog turėdamas didžiulį norą, jis gali pasiekti absoliučiai viską. Todėl Artūras laidoje kalbės drąsiai: „Atėjau čia nugalėti. Ir žinau, kad tikrai galiu tai padaryti. Tikrai nesėdėčiau čia, jei negalvočiau, kad galiu laimėti.“

Jautri vaikino istorija ir pasirodymas, privertęs nuo kėdžių pakilti visus mokytojus – jau šį sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: