Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Sąžininga konkurencija versle – teorija ir praktika

Gegužės 22 d., trečiadienį,17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje  kviečiame į prasmingą ir informatyvią diskusiją „Saugus verslas ir užtikrinta sąžininga konkurencija“.

Renginyje dalyvaus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Konkurencijos tarybos Teisės ir konkurencijos politikos grupės vyr. specialistė Agnė Lukoševičiūtė skaitys pranešimą tema „Konkurencijos teisės aktualijos: sąžiningą konkurenciją gali riboti ir valstybė, ir privatus verslas. Ką būtina žinoti, siekiant išvengti atsakomybės už konkurencijos pažeidimus?“. Po pranešimo savo ilgamete verslo patirtimi dalinsis Panevėžio miesto verslininkas Robertas Pretkelis.

Europos Komisija vykdo komunikacijos kampaniją „ES drauge saugiau“, kurios herojai – žmonės, savo kasdieniu darbu prisidedantys prie europinio masto grėsmių ir iššūkių mažinimo. Verslo saugumas – svarbi šios kampanijos tema, kuria kviečiame diskutuoti ir jus.

Saugus verslas ir užtikrinta sąžininga konkurencija – Lietuvos realybė ar siekiamybė? Kaip pakito šalies verslas įstojus į Europos Sąjungą? Kas padeda užtikrinti sąžiningą konkurenciją ir kur dar reikia tobulėti?

Renginio metu bus pristatoma kampanija „ES drauge saugiau“ ir Europos Komisijos atstovybės išleista knyga „Žmonės, kurie saugo Europą“.

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button