Lietuvos naujienos - Verslas - 2019-10-01

SEB bankas baigia skyrių tinklo pertvarką: juose bus teikiamos konsultacijos, grynųjų pinigų operacijos atliekamos savitarnos zonoje

Diegdamas naują veiklos modelį, SEB bankas gruodžio 2 dieną baigs skyrių tinklo pertvarką – skyriuose bus teikiamos konsultacijos finansiniais klausimais, o grynųjų pinigų operacijos bus atliekamos savitarnos zonose.

Skyrių tinklo pertvarka buvo pradėta prieš penkerius metus atidarius pirmąjį finansinių konsultacijų skyrių. Dabar jau 90 proc. SEB banko skyrių (26 iš 29) veikia kaip konsultacijų skyriai, kuriuose klientai gali atlikti grynųjų pinigų operacijas savitarnos zonose.

„Tokiu būdu prisitaikome prie besikeičiančių klientų poreikių ir padidėjusio mokėjimo kortelių, interneto banko naudojimo ir kitų skaitmeninių sprendimų, pavyzdžiui, pinigų pervedimo naudojantis mobiliąja programėle ar nuotolinių vaizdo konsultacijų, populiarumo. Skyriuose teiksime paslaugas, kurios klientams sukuria didesnę vertę, taigi juose lauksime klientų, kurie pageidaus gauti išsamią konsultaciją taupymo, investavimo, būsto paskolos, nuosavo verslo kūrimo ar kitais finansiniais klausimais“, – sako Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Pasak jo, jau dabar banko klientai – gyventojai ir įmonės – interneto banke, mobiliojoje programėlėje ir bankomatuose atlieka beveik 100 proc. kasdienės bankininkystės operacijų. Todėl grynųjų pinigų operacijų, kurios atliekamos tarpininkaujant banko darbuotojui, paslaugos poreikis buvo minimalus. Trijuose SEB banko skyriuose Vilniuje ir Kaune, kuriuose iki šiol teikiamos grynųjų pinigų operacijos, per dieną klientai (daugiausia įmonės) atlikdavo vidutiniškai po 50 grynųjų pinigų operacijų, t. y. maždaug 2,5 proc. skyriuose atliekamų visų operacijų.

SEB banko atstovas taip pat pabrėžia, kad visų skyrių darbuotojai yra pasirengę pamokyti ir padėti klientams atlikti grynųjų pinigų operacijas savitarnos zonoje.

SEB banko klientai įmokėti grynųjų pinigų į savo sąskaitą gali 360-yje SEB bankomatų, o grynųjų pinigų paėmimo vietų yra dar daugiau – bet kuris bankomatas Lietuvoje ir užsienyje. Pagal pasirinktą paslaugų planą („Sumanu“, „Sumanu plius“, „Jaunimas“, „Senjoras“, „Moksleivis“ ar „Laisvalaikis“) SEB banko klientai gali per mėnesį nemokamai (nemokėdami SEB banko grynųjų pinigų paėmimo įkainio) pasiimti nuo 100 iki 1 tūkst. eurų iš bet kurio bankomato.

SEB bankas savo klientams taip pat jau kelerius metus sudaro galimybę nemokamai grynųjų pinigų pasiimti „Maximos“, „Iki“, „Rimi“, „Senukų“ prekybos tinklų kasose (jei atsiskaitoma SEB banko mokėjimo kortele, o atsiskaitymo vertė yra ne mažesnė kaip 5 eurai). Vieno pirkimo metu galima pasiimti iki 100 eurų, kasose imami pinigai į grynųjų pinigų paėmimo per mėnesį limitą neįskaičiuojami.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: