Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė (SEB nuotr.)

SEB bankas vienas pirmųjų šalyje pristato vertikalią mokėjimo kortelę, pritaikytą ir turintiems regėjimo negalią

Nuo šių metų liepos SEB bankas atnaujina mokėjimo kortelės „SEB Mylimiausia Mastercard“ dizainą. Ji atkartos Vakarų šalyse dėl bekontakčių atsiskaitymų populiarėjimo besikeičiančias tendencijas ir viena pirmųjų Lietuvoje taps vertikali. Be to, naujoji mokėjimo kortelė bus pritaikyta ir silpnaregiams ar turintiems regėjimo negalią.  

„Populiarėjant bekontakčiams atsiskaitymams, vis daugiau žmonių naudojantis mokėjimais telefonu, kortelei suteiksime naują vaizdą ir modernų dizainą – vertikalų formatą. Tokios kortelės dar gana neįprastos Lietuvoje ir visoje Baltijos šalių rinkoje, tačiau didieji JAV bankai jau pereina prie tokio dizaino. Vertikali kortelė yra kur kas patogesnė atsiskaitant bekontakčiu būdu ar telefonu, taip pat leidžia kortelės turėtojo vardą ir pavardę nuskaityti ne horizontaliai, o vertikaliai. Be to, kortelės turėtojo vardas ir pavardė dėl didesnio saugumo nuo šiol bus rašomas kitoje kortelės pusėje“, –  vardija Eglė Dovbyšienė, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Anot jos, sekant naujausiomis tendencijomis, atnaujinta mokėjimo kortelė bus pritaikyta ir silpnaregiams bei turintiems regėjimo negalią: turės specialų apčiuopiamą įkirpimą, kuris padės regėjimo negalią turintiems žmonėms patogiai ir intuityviai ja naudotis bankomatuose ir prekybos vietose.

Nuo liepos SEB bankui atnaujinant kortelių „SEB Mylimiausia Mastercard“ dizainą banko klientams nereikia imtis jokių veiksmų – iki galiojimo datos, nurodytos dabartinėje kortelėje, galios klientų turimos kortelės. Pasibaigus turimos kortelės galiojimo laikui, atnaujintą kortelę klientai gaus jau naujo dizaino. SEB bankas primena, kad patogiausia atnaujintą mokėjimo kortelę gauti paštu tiesiai į namus.

Jei SEB banko klientai naudojasi mokėjimais telefonu, laukti nereikės – skaitmeninėje piniginėje iškart matys naujo dizaino kortelę.

SEB banko duomenimis, vien šių metų gegužę banko klientai telefonu ar išmaniuoju laikrodžiu už prekes ar pirkinius atsiskaitė 800 tūkst. kartų ir iš viso taip išleido daugiau negu 10 mln. eurų. Palyginti su pernai geguže, atsiskaitymų telefonu ar laikrodžiu skaičius išaugo 70 proc., o atsiskaitymų suma šoktelėjo beveik du kartus.

Klientai, besinaudojantys kortele „SEB Mylimiausia Mastercard“ gali kaupti ir išleisti kortelės „Mylimiausia“ eurus, gauti nuolaidas ir pasiūlymus partnerių prekybos vietose, o pačią kortelę gali naudoti ir kaip įprastą mokėjimo, ir kaip nuolaidų kortelę.

Šiuo metu „Mylimiausia“ kortelė veikia 250 „Gintarinės vaistinės“ vaistinių, 26-iuose restoranuose „Čili Pizza“, 96-iose viso aptarnavimo bei automatinėse „Circle K“ degalinėse. Iš programos pasitraukus „Senukams“, kurie nutarė plėtoti individualią nuolaidų sistemą, „Mylimiausia“ derasi dėl naujų programos partnerių prisijungimo su keletu naujų prekės ženklų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: