Šeima – gyvybė ir meilės bendruomenė

Šeima – gyvybė ir meilės bendruomenė

725
0
DALINTIS

Gegužės 15 diena Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva minima kaip šeimos diena. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje jau tapo tradicija šią dieną pažymėti. Pradinių klasių mokiniai piešė savo šeimas ir darbais puošė mokyklos koridorius, stende puikavosi lietuvių patarlės, primenančios liaudies išmintį, ką mums reiškia tėvo žodis, motinos išmintis, šeima, namai.

Gegužės 16 dienos pavakare įvyko koncertas mokinių šeimos nariams: tėveliams, seneliams ir visiems, kuriuos galima įvardinti gražiu žodžiu šeima. Žiūrovų širdis džiugino įvairaus amžiaus mokinių pasirodymai. Šiltai buvo sutikti anglų mokytojų paruošti patys mažiausieji. Jie deklamavo ir vaidino angliškai.

Susirinkusieji plojo progimnazijos dainininkams ir šokėjams bei jų mokytojoms E. Jurgėlienei, R. Rakašienei. Į mokyklos gyvenimą, kuriam įtaką daro visi jos bendruomenės nariai tarsi viena didelė šeima, su humoru pažvelgti padėjo literatūrinio teatro būrelio vaidinimas (vadovė Lina Žukauskienė). Tikimės, kad šis renginys ne tik suteikė galimybių tėveliams pasigėrėti vaikų sugebėjimais, bet ir priminė, kad viena didžiausių vertybių gyvenime yra šeima.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.