Organizatorių nuotr.

Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ desantas nusileido Panevėžyje

Ketvirtadienį Panevėžyje lankėsi dešimt Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, o popiet prie jų prisijungė ir sąjungos įkūrėjas bei jos pirmininkas, buvęs premjeras Saulius Skvernelis. Politikai susitiko su Panevėžio rajono meru „valstiečiu“ Povilu Žaguniu, buvo numatyti susitikimai su Panevėžio regiono neįgaliųjų ir nevyriausybinių organizacijų, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigų atstovais, verslininkais, žemdirbiais, tačiau su miesto meru Ryčiu Mykolu Račkausku jiems susitikti nepavyko dėl visiems aiškios priežasties.

Be to dar iš ryto redakciją pasiekė informacija, kad neva ponas R.M.Račkauskas uždraudė savivaldybei pavaldžių švietimo ir gydymo įstaigų vadovams ar atstovams dalyvauti  susitikimuose su „skvernelininkais“ nebent šie pasiimtų atostogas. Gal todėl politikų susitikimas su švietimiečiais visai neįvyko, nes niekas į jį neatėjo, o aptarti sveikatinimo ir medicininių reikalų atvyko apie dešimtį, tačiau tik privačių sveikatos priežiūros įstaigų atstovų.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Panevėžio miesto skyriaus pirmininkė Solveiga Dagė apgailestavo, kad į pirmą išvažiuojamąjį posėdį išsiruošę frakcijos parlamentarai Panevėžio miesto savivaldybėje buvo nepageidaujami, nors, jos žodžiais, kokie jie bebūtų, tačiau dalyvauja Seimo darbe, priiminėja sprendimus, teikia įstatymų pataisas, todėl ir jie galėtų įsiklausyti į panevėžiečių lūkesčius.

„Mes irgi neoficialiai gavome žinių, kad Panevėžio miesto savivaldybė uždraudė savo švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigų atstovams dalyvauti susitikimuose“,- sakė S.Dagė.

Skyriaus pirmininkė sakė, kad bene labiausiai įstrigo neįgaliųjų organizacijų atstovų prašymai nukreipti bent vieną miesto maršrutinį autobusą Taikos alėja, nes buvusios „Nevėžio“ mokyklos pastate yra įsikūrusi ne viena neįgaliųjų organizacija. Neįgalieji teigė, jog buvo daug geriau kai rekonstruojant miesto centrą vieno maršruto autobusai važiuodavo Taikos alėja ir ten važiuodavo nemažai žmonių.

Verslininkai, nors Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų atstovai susitikime su „vardanlietuviais“ ir nedalyvavo, nes turėjo gerokai anksčiau numatytą renginį, daugiausiai dėmesio skyrė verslui reikalingų specialistų paruošimo klausimui bei dar aktyvesniam KTU Panevėžio fakulteto ir Panevėžio kolegijos bendradarbiavimui su verslininkais.

Gintautas SUBAČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: