Seimo nario D.Petrulio dovana atvirukų kūrėjams ir mokytojams

Gegužės 8 d. Seimo narys Domas Petrulis Seime sulaukė svečių. Į svečius atvyko ne tik Kalėdinių bei Velykinių atvirukų konkursų laureatai – 19 mokinių, bet ir rajono mokytojai, ruošę vaikus konkursams.

Kol vaikai buvo UNO parke, mokytojai lankėsi Seime. Pasivaikščioję Seimo koridoriais, LSDP frakcijos salėje prie kavos puodelio aptarė Seimo nario D. Petrulio vykdomą projektą „Pasveikink vienišą senelį“, švietimo aktualijas. Parlamentaras dėkojo mokytojams už vaikų skatinimą dalyvauti konkurse, už tiltų tarp kartų tiesimą. Po to mokytojams buvo užsakyta ekskursija Valdovų rūmuose.

Dvi valandas pasikarstę po medžius, įveikę ne vieną trasą, po pietų į Seimą sugūžėjo ir vaikai. Dauguma jų apsilankė čia pirmą kartą. Jiems buvo įdomu sužinoti, kas tai yra Seimas, kaip priimami įstatymai, kiek Seimo narių dirba, kaip vyksta balsavimai. Parlamentaras vedžiojo visur, kur tik galima. Mokiniai apžiūrėjo abi posėdžių sales, buvo prezidentės, Ministro Pirmininko kabinetuose, Jono Pauliaus II Seimo auloje. Mokiniams buvo suteikta galimybė užduoti jiems rūpimą klausimą. Tarsi jaunieji žurnalistai, klausinėjo Seimo nario, o šis atsakinėjo.

Kokia gi kelionė be Akropolio? Nors ir nuvargę, bet ir pabuvojo. Grįžtant kiekvienas ekskursijos dalyvis turėjo galimybę išsakyti savo mintis apie kelionę, parašyti linkėjimą ar šiaip kažką gražaus pasakyti. Albume, kur nuo pirmojo Seimo nario organizuoto atvirukų konkurso kaupiami vykstančių mokinių įspūdžiai, tiek mokytojai, tiek mokiniai dėkojo D. Petruliui už „galimybę „susipažinti“ su mūsų krašto valdžia (Vilius); fantastišką kelionę (Tajus); nuostabią dieną, gerus įspūdžius, nuoširdų bendravimą bei malonų priėmimą (Nida ir Kristijonas)“ ir t.t.

Įvyko jau ketvirtasis atvirukų konkurso laureatų ir pirmasis mokytojų susitikimas su parlamentaru Domu Petruliu Seime. Įteikta ketvirtoji parlamentaro dovana Panevėžio rajono mokyklų mokiniams. D. Petrulio organizuojami Kalėdinių bei Velykinių atvirukų konkursai ne tik sujungia kartas. Tai puiki galimybė kurti, o kartu ir įgyvendinti savo svajones.

Ačiū visiems rajono mokytojams už vaikų motyvavimą, už dalyvavimą konkurse!
Seimo nario Domo Petrulio biuro informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: