Seimo narys D. Petrulis paskutinio skambučio proga sveikino „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro abiturientus

Gegužės 28-ąją daugelyje Lietuvos mokyklų abiturientams skambėjo Paskutinis skambutis. Tądien dešimtokus į gyvenimą išleido ir Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras. Šventėje dalyvavo ir Seimo narys Domas Petrulis.

Parlamentaro draugystė su šiuo centru užsimezgė pavasarį organizuotame projekte „Pasveikink vienišą senelį“, Velykinių atvirukų konkurse. Net trijų centro klasių ugdytiniai dalyvavo konkurse, piešė ir pristatė atvirukus, kurie vėliau buvo padovanoti senjorams. Todėl dalyvaudamas Paskutiniojo skambučio šventėje D. Petrulis padėkos raštais apdovanojo mokytojas Jovitą Matkevičienę, Sigitą Indriekienę ir Olgą Venislovienę. Jų pasiaukojimas, kantrybė ne tik puošia kiekvieno vaiko sielą, bet ir uždega vaikuose norą dalintis gerumu su kitais. Vaikams buvo įteiktos saldžios dovanos.

Šventės metu skambėjo gražūs žodžiai mažiesiems abiturientams. Į gyvenimą juos išlydėjo ne tik mokytojai, auklėtoja, draugai, išsiskyrimo ašaras braukė ir šiuos mokslo metus centre dirbę savanoriai iš užsienio.

Sveikindamas abiturientus, Seimo narys Domas Petrulis linkėjo jiems sėkmės: „Jūs esate pilnaverčiai visuomenės nariai. Mokotės, šokate, dainuojate, vaidinate. Jūs lygiai tokie pat kaip ir mes, taip pat galite gyvenime daug ko pasiekti. Tik reikės šiek tiek daugiau pastangų“.

Išvykdamas iš šventės, parlamentaras apgailestavo, kad Panevėžyje nėra įstaigos, kurioje šie vaikai galėtų tęsti mokslus. Mieste veikiančios profesinio rengimo mokyklos daugiau orientuotos į fizinę negalią turinčius vaikus. Tačiau intelekto sutrikimus turintys jaunuoliai turi išvykti iš miesto.

LR Seimo nario Domo Petrulio biuro informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: