Seimo narys D.Petrulis Vokietijoje dalyvaus konferencijoje

Seimo narys Domas Petrulis 2015 m. rugsėjo 17–19 dienomis Hamburge (Vokietijos Federacinė Respublika) dalyvaus Friedricho Eberto fondo rengiamoje konferencijoje „Pažangiosios partijos ir nebalsuojantieji už jas: kaip spręsti neaktyvių rinkėjų klausimą Baltijos jūros regione“.

Į konferenciją siekiama suburti suinteresuotų Baltijos jūros regiono pažangių politinių partijų atstovus ir kartu stiprinti Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono šalių bendradarbiavimą.

Konferencijoje bus keliami klausimai: kodėl rinkėjai vis dažniau nusisuka nuo tradicinių partijų ir renkasi populistines, prieš rinkimus įkurtas partijas?; kaip pažangios politinės partijos gali atgauti rinkėjų pasitikėjimą?; kaip turėtų būti skatinamas socialinis teisingumas?

Pasak Seimo nario D. Petrulio, ši diskusija yra itin aktuali dabar, kilus pabėgėlių krizei. Ja puikiai naudojasi populistinės ir radikaliosios partijos, kiršindamos visuomenes. „Reikia užkirsti tam kelią. Norint šią problemą išspręsti, reikia labai koordinuoti savo veiksmus ir vieningai ginti ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos jūros regiono interesus”, – sako parlamentaras D. Petrulis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: