Lietuvos naujienos - Sportas - 2015-06-04

Seimo Pirmininkė į pirmąsias Europos žaidynes Baku palydėjo Lietuvos rinktinę

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė išlydėjo Lietuvos rinktinę į pirmąsias Europos žaidynes Azerbaidžano sostinėje Baku. Įteikdama trispalvę, Parlamento vadovė sportininkams palinkėjo sėkmės ir žadėjo būti ištikima jų sirgalė.

„Jūs esate Lietuvos rinktinė – geriausieji iš geriausiųjų. Jūs jau laimėjote, nes važiuojate į šias žaidynes. Kartu atliekate ir dar vieną svarbią misiją. Jūs esate ne tik sportininkai. Esate patys tikriausi Lietuvos ambasadoriai, pristatantys Lietuvą pasauliui“, – sakė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė rinktinės nariams.

Lietuvos rinktinės palydėtuves į pirmąsias Europos žaidynes Baku surengė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Birželio 12–28 d. Azerbaidžano sostinėje vyksiančiose žaidynėse 20 sporto šakų ir 31 rungtyje varžysis daugiau nei 6000 sportininkų iš visos Europos. Lietuvai atstovaus 71 sportininkas.

Atletai kovos dėl 253 medalių komplektų. Vienuolikoje sporto šakų bus kovojama dėl kelialapių į kitais metais įvyksiančias vasaros olimpines žaidynes Rio de Žaneire.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: