Šeimų išsaugotų senų vadovėlių paroda

Balandžio 23-29 dienomis šalyje skelbiama XVI-oji nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šios savaitės metu Panevėžio „Vyturio“ bibliotekoje vyks senų vadovėlių paroda.

Parodoje lankytojų laukia 48 vadovėliai. Pats seniausias parodos dalyvis – „Lietuvos istorijos vadovėlis“ išleistas 1936 metais. Iš šio vadovėlio mokėsi mokytojo Ramūno močiutė. Augustė (3a kl.) parodai atnešė vadovėlius, iš kurių mokėsi jos vyresnioji pusseserė ir mama, iš Erikos (2a kl.) atneštų vadovėlių mokėsi mamos pusseserė. Simonas (5a kl.), Aivaras (1b kl.), Meda (2a kl.), Matas (7b kl.), Domantė (5a kl.) atnešė mamų vadovėlius, Vilius (3a kl.) – pusseserės ir tetos, Rokas (6b kl.) – močiutės, Milda (2a kl.) – dėdės, o logopedė Birutė – senelių, tėvų ir vyresniojo brolio vadovėlius. Iš mokytojos Gražinos parodai paskolintų vadovėlių pradinukus mokė jos teta mokytoja, tai ypač seni vadovėliai.

Kviečiame apsilankyti parodoje: pavartykite, palyginkite, prisiminkite… Mokiniams bus įdomu palyginti savo vadovėlius su tais, iš kurių mokėsi tėveliai ir seneliai. Vyresniems – prisiminti savo mokyklinius metus, atmintin įstrigusius vadovėlių tekstus ir iliustracijas.

Bibliotekos vedėja Raimonda Budnikienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: