AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeimų šventė po atviru dangumi!

Šeima – pagrindas… Pagrindas visko ir visiems. Ji turi būti stipri ir matoma. Šeimos matomumas labai svarbus vaikams, jiems patinka kažką veikti kartu su tėvais. Vaikams patinka jausti šeimą, patinka kai tėtis, mama, seneliai yra šalia, niekur neskuba, nelekia, yra dėmesingi. Tokios šeimos vienatvės ir linkėjom tinklaraščio „Linksmorijos“ kartu su Švenčionėlių kultūros centru  organizuotame renginyje „Šeimų šventė po atviru dangumi“, kuris vyko liepos 20 d. Švenčionėliuose, Švenčionių r.

Sukūrėm smagių, kūrybiškų veiklų, kurias vaikai kartu su tėvais ir išmėgino. Susirinkę galėjo atsigaivinti naujausių skonių Švenčionių vaistažolių fabriko šaltosiomis arbatomis, pagardinant jas „Bičių lobiai“  medumi. Prie arbatos galima buvo paragauti „FRUPP“ liofelizuotų braškių gabalėlių ir „Putpelių SaLa“ merginų paruoštų skanių užkandukų su putpelių kiaušiniais.

Dailininkų skverelyje, kaip jį pavadinom, laukė veiklos „Piešimas kitaip“, vaikai su tėvais galėjo piešti didžiuosius paveikslus, kai ant kojų užsidedama burbulinė plėvelė, pasivaikštoma per dažus o tada jau keliaujama ant baltos drobės, gavosi vasariškai avangardiški piešiniai. Piešimas ant plėvelės, vaikai sukūrė tikrai žavingą, spalvingą ir ilgą paveikslą. Galėjo pasidarbuoti mažieji ir ne tik, spalvindami „Pasuk galvą“ medines dėliones. Šiame dailininkų tarpe sukiojosi ir HENA tatuiruočių meistrė, kuri laikinomis tatuiruotėmis išpuošė daugybę rankų.

Tėčiai puikiai darbavosi pučiant didžiuosius muilo burbulus, kuriais džiaugėsi mažieji, ačiū jiems labai. Dėkojam „Dideli muilo burbulai“ už burbulų skystį, kuris tikrai labai efektyvus, gavosi įspūdingo dydžio, vėjyje plaikstomi burbulai.

„Linksmorijos“ vykdė savąją edukacinę veiklą, kurios metu vaikai galėjo pasipuošti šiaudelį vasaros gėrimui spalvinga ir kūrybiška sraigės, drugelio ar bitelės figūra.

Pievoje stūksojo didysis vaikų draugas batutas, kuriame jie šėlo be perstojo ir atrodė nė kiek nepavargsta.  Šventėje dalyvaujantys vaikai pasipuošė „UAB Kamratas“ popierinėmis karūnomis ir „Bifoval“ smagių užrašų tatuiruotėmis.

Pagrindinė šventės idėja buvo suburti šeimas smagiai popietei lauke, kad bendrautų ir susidraugautų. Taip pat visi kartu turėjom kilnų tikslą – „Žaislų atiduotuvė“, kurioje surinkti vaikų išaugti, atsibodę žaislai keliaus šeimai auginančiai 7 vaikus. Surinktų žaislų buvo tiek, kad net netilpo mūsų didžiojoje dėžėje, tai mes juos išrūšiavom, pagelbėjom vienai šeimai Švenčionių r., dalis keliaus mūsų pasirinktai 7 vaikų šeimai, pasirodo, kad žaislų nuolat trūksta Švenčionių ligoninės vaikų skyriui, taigi draugiškai padalinus žaislus, pagelbėsim ir jiems, kad vaikai turėdami su kuo žaisti greičiau sveiktų.

Kadangi tinklaraštis „Linksmorijos“ organizavo ne vieną pramoginį renginį šeimoms Panevėžyje, tinklaraštininkė Inga nenorėjo pamiršti gimtų kraštų, todėl susitikom šiandien Švenčionėliuose. Per renginius draugų, rėmėjų būrys išaugo tikrai didelis, norisi padėkoti visiems ir kiekvienam už tokį didelį norą prisidėti džiuginant šeimas, loterijose laimėtais prizais džiaugiasi visi be išimties! Smagioji, spalvotoji dėžė pilna rėmėjų dovanėlių suteikė džiaugsmo ne tik vaikams, nes įkišus ranką į ją nežinojai ką ištrauksi, taigi gavosi tikra staigmena!

Padėkos skrieja gausiam būriui prisidėjusių Lietuvos kūrėjų ir firmų:

Aina.lt dėkojam, kad tapo mūsų informaciniais rėmėjais ir visad mielai ir operatyviai pasidalina mūsų renginiais.

„Ernesta Photgraphy“ už tai kad sutiko įamžinti ir pasidalinti akimirkomis iš renginio.

Dėkojam vietinėms kūrėjoms iš „Miniai“, prisidėjus puikiais, praktiškais siuvinukais vaikams ir „Rasos kūrybinės dirbtuvėlės“, sukūrus daugybę mergaitiškų, moteriškų papuošalų, kuriais tikimės tikrai pasipuošit.

„UAB Kamratas“ dovanojo ne tik popierines karūnas, tvarkaraščius, bet jų stalo žaidimus, konstruktorius pralošėm ir loterijoje.

„Party Inbox“ – papuošė mūsų šventės erdvę spalvingomis vėliavėlėmis.

„Užrašai ant marškinėlių DEDAM.LT“ – ryškiais marškinėliais su smagiu užrašu papuošė tinklaraštininkę Ingą.

„Pakuotės pasaulis“ dėkojam už plėvėlę ant kurios vaikai margino vasarą ir už baltus maišelius, kuriuose daugelis gavot loterijos prizus. Mūsų maišelius lipdukais su logo papuošė „Lipushkė“, kurie atspausdins jūsų norimą lipduką.

„Putpelių SaLa“ ir „FRUPP“ ne tik vaišino savo skanėstais, bet įsteigė prizus loterijai.

„Pliušku Pliušku“ prizas buvo smagus maudynių rinkinukas, kuriame slėpėsi šnypščiantys vandenyje, spalvoti reikaliukai.

„Kristėja“ dėkojam už žavingus papuošimus mergaitiškoms kasoms.

„Siuvimo magija“ siūna išskirtinius katyčių kepurių rinkinukus, rasit ten ir kitų grožių.

„Margarita“ – dėkojam už praktiškas dovanas, kasdienio naudojimo kosmetinius rinkinius.

„Daivos dirbtuvėlė“ sukūrė smagias, vasariškas kepures, čia jums bus išsiuvinėtas rankšluostis, užklijuotas lipdukas ant pasirinkto drabužio, dovanoms labai tinkamas reikalas.

„Egotu laimingai šeimai“ lavinantys, lietuviški, mamos sugalvoti ir sukurti rinkiniai vaikams.

„Dekupažo manija“ – mieli ir kruopštūs dekupažo dirbinukai.

„Svajonių knygos“ – už skaitinius mamoms, kas mėgsta skaityti apsilankykit, čia tikrai yra daug gerų knygų.

„Vitalijos juostelė“  dailiai ir meniškai papuošė praktišką dovaną – užrašų knygelę.

„APIS bitynas“ dovanojo vašku kvepiančias žvakutes.

„Mažos princesės“ sukūrė mergaitiškus, puošnius princesių papuošimus plaukams.

„Krincsiūlė – nėrinukai ir siuvinukai“ atsiuntė daug mielų, rankų darbo žaisliukų mažiesiems.

„Saulės grūdas“ dovanojo sveikų, trapių, kukurūzinių trapučių.

„Rūtė. Rankų darbo rūbeliai mergaitėms“ pasiuvo žavingų, vasariškų ir tikrai mergaitiškų siuvinukų.

„Sebamed Lietuva“ dėkojam už kremukus nuo saulės, kuriuos dalyviai galėjo išsitraukti iš dovanų dėžės ir už kosmetines priemones loterijoje.

„Allergy.lt“ dovanojo skrudintus kokosų traškučius, jų lentynose atrasit daug skanių, sveikų užkandžių, maisto prekių tinkančių alergiškiems žmonėms ir ne tik.

„Naturee“ dėkojam už natūralias ir kvapnias kosmetines priemones. Eteriniai aliejai, veido serumai su hialuronu, hidrolatai, tai puikios dovanos moterims.

„Čiūčia Pilows Store“ pasiuvo dvi žavingas, mergaitiškas pagalvėles, kurių norėjo kiekviena mergaitė.

„Ramunės kraitis“ dovanojo šviečiantį tamsoje rožinį, kurį galima panaudoti krykštynoms arba pasikabinti mašinoje, pas Ramunę rasit daug kūrinių, kurie labai tiks jūsų šventėms.

„Bučeliškės gėrybės“  atsiuntė mielus medaus indelius, kurie taip pat labai tiktų svečių dovanėlėms. Taipogi čia kuriama gamtos gėrybėmis pripildyti kosmetiniai gaminiai, apsilankykit, manau, tikrai rasit naudingų reikalų šeimai.

„Find Me“ – šis reikalas nuostabus, niekad nenustosiu jų girti, nes sukurti papuošalai su tėvų kontaktiniu telefonu, kabantys ant kaklo ar prisegti prie drabužio gali pagelbėti kai pasimeta vaikas.

„Melruga“ siuvinukai mažiesiems, šiuo kartu dovanojo kaklaskarių rinkinukus mažyliams.

„Brolių medus“ dovanojo daugybe gamtos skonių praturtinto, spalvingo medaus.

„A&K Workshops“ iš modelino nulipdė žavingus, „skanius“ šaukštelius ir dideles sąvaržėles, tokie lipdiniai puikiai tiks dovanai prie kavos ar arbatos pakelio.

„HIPP Lietuvoje“ dėkojam už puikius, sveikuoliškus rinkinukus mažiesiems, kuriuose radot užkandukų, tyrelių, spalvinimo knygelę, tirpią arbatą.

„Čiokis“ – nuostabieji, puikieji mediniai žaislai, kurie nenusakomi ir skatinantys vaizduotės žaidimus.

„Akvi Deco“ jums suteikė galimybę laimėti žavią, dekupažuotą dėžę, kurioje galima slėpti vaiko prisiminimus.

„Bubilas bitynas“ apvalaini medaus stiklainiukai paslėpti graviruotoje medinėje dėžutėje, tokia dovana nudžiugintų kiekvieną.

„Editos spalvoti karoliukai“ sukūrė nuostabų, vasara dvelkiantį papuošalą, čia jų yra labai daug ir turbūt neįmanoma išsirinkti vieno.

„Ponia virvė“ dovanojo praktišką, rankų darbo dovaną – servetėlių dėžutės dėklą.

„Miss B Handmade“ žodžiais nenusakomo grožio, išskirtiniai papuošalai moterims, užsukit, pasipuoškit šventei, būsit išskirtinės tikrai.

„Sandi Handmade“ prizams sukūrė tris žavias, puošnias sages.

„Laputės butikėlis“ dėkojam už puikų lavinantį prizą mažajam, tai rankų darbo, siūti skaičiai.

[email protected] Deco“ kuria šventiškas drabužių pakabas, užsukit, išsirinkit šventei ar dovanai.

„Neshkis“ surasit išskirtinių, naudingų kasdien atšvaitų tiek vaikui, tiek suaugusiam.

„Tchibo Lietuva“ dovanojo kvapniosios kavos pakučius, kuriuos laimėjot loterijoje ir galėjot traukti iš dovanų dėžės.

„Joy To Craft“ kuria gražiuosius, skoningus papuošalus su Svarowsky spindinčiais kristalais.

„Pasuk galvą“ medines dėliones galėjot pačiupinėti spalvindami dailininkų skverelyje, pora jų pralošėm ir loterijoje, o dar jie turi nenusakomai gerą Lietuvos dėlionę, dėl jos dukra Tėja tiesiog pamišus.

„Natūralios idėjos“ kvapnieji rankų darbo muilai, eteriniai aliejai, išskirtiniai, nematyti namų kvapai, čia tikrai sukursit puikų rinkinį dovanai.

„Bubble Kitchen“ šioje kūrybiškoje „vituvėjė“ kuriami žavingi ir švelnūs kaklo papuošalai.

„Nėrinukas. Crochet Toys“ atsiuntė loterijai tokio mielumo, minkštumo rankų darbo nertus žaisliukus, kad juos reikėjo slėpti dėžėje, nes dukra labai jau norėjo nučiupti vieną.

„Bifoval“ prizus įsteigė tikrai naudingus pilvams, tai gerosios bakterijos. Taip pat dovanų dėžėje radote jų pastilių gerklei, galėjot rasti ir smagių, vasariškų skirtukų knygoms.

„Ingoja“ atrasta kūrėja, kuri kuria nuostabius logotipus, lipdukus, skrajutes ir, manau, tai ko jums prireiks reklamai.

Esu labai laiminga, kad pusės metų pasiruošimas renginiui, paieškos, bendravimai suteikė naujų draugysčių, atradimų, o svarbiausia, kad šiandien mačiau be proto daug šypsenų tiek vaikų, tiek tėvų veiduose, išgirdau daugybes prašymų, kad tokių renginių būtų daugiau! Tikiuosi nesustosim, dar ne kartą susitiksim ir pradžiuginsim jus!

„Linksmorijos“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close