Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-07-23

Sekite TV3 komandos gyvenimą Tokijuje: tai, ko nemato žiūrovų akys

Galimybė patekti į Tokijo vasaros olimpines žaidynes nusišypso retam, o net ir tiems, kuriems tai pavyksta, dėl pandemijos privalu paklusti daugybei taisyklių. Ir vis dėlto, tikriausiai daugelis sutiks, kad tokie gyvenimo nuotykiai prabėga akimirksniu.

Su tuo sutinka ir didžiulė TV3 komanda, kuri nusprendė svarbiausias akimirkas įamžinti specialiame tv3.lt vloge apie olimpines žaidynes.

Komanda jau patyrė galybę nuotykių… Net 23 valandas trukęs skrydis, nesibaigiančios patikros ar net kelionė taksi automobiliu, kuriame dėl saugumo leidžiama sėdėti tik vienam asmeniui – Tokijas tikrai turi kuo nustebinti, o nepaprastos kasdienybės TOKYO olimpiniame kaimelyje įspūdžius padeda užfiksuoti Samsung Galaxy S21 5G serijos telefonas!

Kaip atrodo viešbutis, kuriame gyvens žurnalistų komanda? Kodėl jame esančiame baseine neleidžiama maudytis tiems, kurie dirba Tokijo žaidynėse? Kokių taisyklių reikia laikytis, norint čia atitikti visus keliamus saugumo reikalavimus? Koks yra gyvenimas Tokijuje? Galiausiai, kaip sekasi mūsų šalies sportininkams?

Visi Tokijo vasaros olimpinių žaidynių užkulisiai iki pat svarbiausio metų sporto įvykio pabaigos – intriguojančiame vloge www.tv3.lt/uzkadro, o žaidynių transliacijas sekite kiekvieną dieną per TV3, TV6 ir tv3.lt.

Pamatykite Tokiją žurnalistų akimis kartu su Samsung Galaxy S21 5G  – https://www.tv3.lt/uzkadro!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: