Sekmadienį AINA portale startuoja nauja TV laida visai šeimai – “Šeimadienis”

Panevėžys – šeimų miestas, žmonės čia grįžta ne tik iš emigracijos kurti jaukumo, bet ir renkasi iš didesnių miestų keltis į mažesnį: dirbti, gyventi, kurti.

Ne paslaptis, kad Panevėžyje buriasi bendruomenės, kuriasi verslai orientuoti į šeimas su vaikučiais. Veiklos mamoms su mažyliais, įvairūs būreliai ir kiti užsiėmimai, kurių Panevėžyje tikrai netrūksta.

Su džiaugsmu norime pasidalinti žinia, apie jau sekmadienį startuojančią laidą visai šeimai – “Šeimadienis”, kurią veda viena iš „Mamos varom kavos“ iniciatorių Ieva Grigaitė.

„Laidos idėją turėjome seniai, tačiau karantinas yra pats geriausias metas atsiskleisti kūrybai, susigeneruoti idėjoms ir imtis jų įgyvendinimo“, – sako Ieva.

Laida “Šeimadienis” – tai sekmadienio rytas kartu, kuomet namai kvepia blynais, visi dar vaikšto su pižamomis ir niekas niekur neskuba. Laidos siužetas bus dinamiškas, informatyvus ir skirtas visai šeimai.

„Kaskart laida pažers naujų rubrikų, svečių ir pašnekovų. Mes stengiamės atliepti šeimų išsakytus poreikius ir pateikti tai kas jiems įdomu. Kalbėsimės tiek su įdomiomis mamomis, tiek su tėčiais, apie jų tėvystę, veiklumą ir kitus iššūkius“, – sako laidos vedėja Ieva.

Ieva Grigaitė

TV laidoje numatytos rubrikos apie sveikatą, sportą, mitybą, edukacinio pobūdžio ir informacinės –  “Ką veikti visai šeimai” mūsų regione. 

Mažiesiems šeimoms nariams skirtas turinys: “Laviname Vaikus”, “Gaminame su vaikais” ir mažųjų pasisakymo epizodai.

Visa spalvinga ir smagi laida, bus transliuojama sekmadieniais naujienų portale aina.lt, taip pat socialinių tinkle paskyrose.

Laidos vedėja trumpai apie save:

Esu Ieva Grigaitė, džiaugiuosi prisijungusi prie aina.lt kūrybinės komandos ir galėdama pristatyti šią gyvenimo būdo, pramoginę laidą.

Štai 10 faktų apie mane:

  1. Esu panevėžietė, čia gimiau ir augau, po 8 metų pertraukos grįžau kurti šeimą į savo gimtąjį miestą.
  2. Esu 3,5 metukų mergaitės mama.
  3. Prieš du metus įkūriau Panevėžio mamų bendruomenę – Mamos Varom Kavos.
  4. Siekiu, jog mūsų miestas taptų draugiškesnis šeimoms su vaikučiais, įgyvendinu įvairius projektus bendruomenės vardan.
  5. Mano profesinė karjera yra labai spalvinga: esu dirbusi įvairiose srityse nuo statybų iki farmacijos, studijavau ir tobulinausi: vadybos ir verslo administravimo, maitinimo, aromaterapijos, psichologijos, santykio tarp žmonių srityse. Mokytis galėčiau nuolat – tai man labai patinka. Šiuo metu mokausi – socialinį darbą.
  6. „Lektoriauju“ ir vedu įvairias edukacijas. Gaminu valgomas puokštes.
  7. Mėgstu keliones ir pasivaikščiojimus gamtoje. Esu gamtos vaikas.
  8. Gyvenau Jungtinėje Karalystėje bei Kipre.
  9. Mėgstamiausia daina: Depeche Mode – Enjoy the Silence
  10. Esu idėjų generatorius, mane taip vadina versle. Jaučiu, kad per motinystės metus mano dukra paskatino manyje kūrybiškumą.
“Mamos Varom Kavos” gimtadienis

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: