Sekmadienį visi dviračių entuziastai kviečiami į Berčiūnus

Sekmadienį Panevėžio klubas „Dviračiai“ Berčiūnų pušyne jau septintą kartą organizuoja „Panevėžio dviračių kroso taurė 2022“ varžybas, kuriose tikimasi sulaukti iki 400 dalyvių. Varžybose laukiami jauni ir seni, maži, dideli ir neįgalieji, mėgėjai ir profesionalai bei visi kiti dviračių entuziastai. Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo metalais, o nugalėtojai visose 18-oje grupių dar bus pagerbti medaliais, taurėmis ir rėmėjų dovanomis.

Klubo „Dviračiai“ vadovo Rimanto Narkūno teigimu, tradicinė Panevėžio dviratininkų šventė pradėta rengti Šiaurinėje Panevėžio gatvėje 2015 metais, kuomet buvo sulaukta 80 žmonių. Dėl pandemijos dviratininkų šventė nebuvo rengiama tik pernai. Dabar likus penkioms dienoms iki renginio jau užsiregistravo daugiau kaip pustrečio šimtos dalyvių, todėl tikimasi sulaukti bene rekordinio dalyvių skaičiaus. Be lietuvių pedalus mins svečiai iš Rygos bei Daugpilio, Panevėžyje besitreniruojantys vaikai iš Ukrainos.

Pasak R.Narkūno, dviratininkų varžybų startas ir finišas bus vaizdingame Berčiūnų pušyne Kurorto gatvėje. Mažiausieji dviratininkai nuo 2 iki 7 metų turės įveikti 700 metrų ilgio nuotolį, o tuo tarpu profesionaliems dviratininkams teks sukti penkis po 7,15 kilometro ilgio ratus.

R.Narkūno žodžiais, tradicinių dviračių kroso taurės varžybų tikslas yra propaguoti sveiką gyvenseną ir ekologišką transportą – dviračius, saugoti aplinką, apjungti ir suvienyti dviratininkus, garsinti Panevėžį ir visą jo regioną kaip dviračių ir dviratininkų miestą.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: