Sėkmingai pasirodė Panevėžio sportininkai

Vasario 24- 27 dienomis Palangoje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Sėkmingai jame pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 49 kg Lietuvos jaunimo čempionato auksą iškovojo Valentinas Lavrenovas. Praėjusiuose čempionatuose jis du metus iš eilės liko trečias. Pirma vieta jam užtikrino vietą Lietuvos rinktinėje. Šiais metais rinktinės laukia startai Europos ir Pasaulio čempionatuose. Vicečempionu svorio kategorijoje iki 81 kg tapo Augustas Beliūnas.

Lygioje kovoje jis turėjo pripažinti klaipėdiečio pranašumą rezultatu pagal raundus- 2:1. Augustas taip pat pateko į Lietuvos rinktinę.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 54 kg čempionato debiutantė Akvilė Banytė tenkinosi trečia vieta. Visus šiuos sportininkus treniruoja Darius Katkevičius.

Dar vieną bronzos medalį laimėjo trenerio Vitalijaus Karpačiausko auklėtinis Nojus Jeneliauskas. Jis kovojo svorio kategorijoje iki 91 kg.