Sėkmingai surasti ir savininkei grąžinti pavogti daiktai

Liaudies išmintis byloja: „Giminė – už mylios, o kaimynas už tvoros“, „Gentis prie stalo, o kaimynas bėdoje“. Tai rokiškėnai prisiminė, kai Rokiškyje per pusdienį surasti ir šeimininkei grąžinti pavogti daiktai, nustatyti kalti asmenys.

Pirminę itin svarbią informaciją, padėjusią ištirti nusikaltimą, policijos pareigūnams suteikė neabejingas kaimynas. Gegužės 16-osios rytą Rokiškio rajono gyventoja, atvykusi į savo motinos namus Rokiškyje, pastebėjo, kad išdaužtas namo virtuvės langas. Įėjusi į vidų, moteris iškart pasigedo televizoriaus, o po kiek laiko – mikrobangų krosnelės. Apie įsibrovimą į namus ir dingusius daiktus rokiškietė informavo policijos pareigūnus.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato budėtojas į įvykio vietą nedelsdamas išsiuntė operatyvinę grupę. Apžiūrėję įvykio vietą, įvertinę įsibrovimo braižą, pabendravę su kaimynais, policijos pareigūnai jau nustatė vieną įtariamąjį, galbūt dalyvavusį nusikalstamoje veikoje. Dėka vertinga informacija pasidalijusio kaimyno, pareigūnai, suradę siūlo galą, nesunkiai išnarpliojo visą nusikaltimą. Iki vakaro jau buvo sulaikyti 3 įtariamieji, sėkmingai surasti ir savininkei grąžinti pavogti daiktai. Moteris labai nustebo, kai operatyvinės grupės tyrėjas pakvietė atpažinti daiktus. Ji džiaugėsi ir sakė, kad sunku patikėti tokiu pareigūnų operatyvumu ir savo darbo išmanymu.

Rokiškio rajono policijos pareigūnai dėkoja budriam apvogtosios kaimynui ir kviečia visus būti pilietiškus, sekti gražiu pavyzdžiu.

 

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: