Sėkmingas Panevėžio orientacininkų pasirodymas šalies čempionate

Beveik 500 orientacininkų praėjusį sekmadienį susirinko į Panevėžio orientavimosi sporto klubo „Oriens” organizuojamą Lietuvos orientavimosi sporto čempionatą vidutinėje trasoje. Varžybos vyko vaizdingose Zarasų apylinkėse.

Sėkmingai čempionate dalyvavo Panevėžio KKSC orientacininkai. Mergaičių iki 14 metų amžiaus grupėje 2,4 km trasoje su 8 KP trečią vietą užėmė Malvina Girinskytė, o berniukų iki 14 amžiaus grupėje 3,3 km ir 11 KP trasoje trečias buvo Gytis Dauknys.

Jauniausiųjų iki 12 metų berniukų tarpe 4 v. užėmė Tadas Mackevičius, penktas liko Simonas Voroblievas. Jaunučių grupėje tik 5 sekundes pralaimėjęs krekenaviečiui Dovydui Kaušakiui, antras finišavo Adomas Repšys. Tadas Žiezdrys liko 9- as.

Jaunučių mergaičių grupėje Solveiga Kaluinaitė liko 8- oje vietoje.

Jaunių vaikinų grupės 5,4 km ir 15 KP trasoje Domantas Balčiūnas užėmė 5-ą vietą, Paulius Rimša- 8-ąją.

Sportininkus varžyboms rengė treneriai V. Rudzenskaitė ir A. Šalkauskas Šis čempionatas buvo paskutinės atrankinės varžybos į savaitgalyje Estijoje vyksiantį Baltijos šalių čempionatą. Startuoti Lietuvos rinktinės sudėtyje kviečiami M.Girinskytė, G. Dauknys ir A. Repšys.