Sel koncertas pretenduoja tapti didžiausiu šiais metais po atviru dangumi vykusiu renginiu Lietuvoje (nuotraukos) (video)

Šeštadienį į Vilniaus Kalnų parką plūdo tūkstančiai žmonių pasižiūrėti grupės SEL pasirodymo, kuris sutraukė daugiau nei 15 tūkstančių gerbėjų. „Aš tiesiog be žodžiu SEL yra SEL ir tuo viskas pasakyta. Koncertas įspūdingas, fejerverkai nuostabūs, o atmosfera koncerte tiesiog fantastiška”, – džiaugėsi grupės gerbėja Inesa.

Tik žengus grupei SEL į sceną žiūrovai akimirksniu pašėlo ir mėgavosi kiekviena  koncerto sekunde. Egidijus Dragūnas buvo geros nuotaikos ir mėgavosi tuo, kad į koncertą susirinkusi publika dainavo kartu su juo. Žiūrovai išgirdo visas populiariausias ir naujas grupės dainas. Jas lydėjo išskirtiniai vizualiniai projektai bei specialieji efektai.

Kartu su Selu koncerte dalyvavo atlikėjas Soliaris,. Abu atlikėjai sudainavo hitais tapusius kūrinius “Tik Tok” ir “Skrendu”. Šio koncerto duetų siurprizu tapo Sel ir Vilijos Matačiūnaitės daina “Tai mano kelias”.

“Aš esu labai dėkingas visiems atvykusiems į koncertą. Tai buvo nuostabu. Ačiū už tokias geras emocijas ir už tokį palaikymą. O nuo rytojaus mes pradedame rengtis naujam Kalėdiniam koncertui, kuris įvyks gruodžio 25 d. Kauno Žalgirio arenoje” – sakė Egidijus Dragūnas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: