Senamiesčio galerijoje Sandros Bučienės tapybos paroda ,,Fragmentai”

Rugsėjo 1d., antradienį, „Senamiesčio galerijoje“ (Vasario 16-osios g. 11, Panevėžyje) buvo atidaryta Sandros Bučienės tapybos paroda ,,Fragmentai”.

Pasak autorės, parodos pavadinimas ,,Fragmentai“, kilo iš žodžio reikšmės – nedidelė visumos dalis.

„Dirbu grožio salone. Vieną dieną, į saloną užsuko sena klientė. Sužinojau, jog atidaro dailės studiją. Be jokių abejonių pradėjau lankyti dailes pamokas. Metams žingsniuojant, mano darbus buvo galima išvysti septyniose parodose. Prieš atidarant parodą “Senamiesčio galerijoje” supratau, kad daugybę darbų esu nutapiusi ir namuose. Taip susivokiau, kad tapyti man tikrai patinka. Žinoma, būna darbų, kuriuos pradedi, o pabaigi vos po trijų savaičių. Tapyba – ne matematika- ,,neiškalsi”. Jai reikalingas įkvėpimas, o jo ne visada būna“, – sako Sandra Bučienė.

Autorė teigia, kad paauglystės metu neigdavo faktą, kad ją traukia gamta. Einant metams supratusi, kad gamta jos gyvenimui daro didžiulę įtaką. Ir paveikslai joje taposi ramiau bei paprasčiau. Tačiau, ne visada yra galimybė, nes šlapios drobės saugiai namo niekaip nepersiveši.

„Šiais laikais, nemažai žmonių pagal nusipirktą paveikslą įsirengia namus. Tad, džiaugiuosi, kad žmonės vis labiau domisi menu, tapyba, įvairių autorių kuriniais“, – džiaugiasi parodos autorė.

Aira Leliukaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: